Бабушкіна дієта на 7 днів

Бабушкіна дієта на 7 днів Яких тільки дієт не існує в даний час. Тут і руйнівні для здоров`я людини - лимонна і шоколадна, і цілком традиційні, і тому нешкідливі для організму - «мінус 60». У кожної з них різні особливості, але всі вони покликані зробити нас злегка стрункішою.

З огляду на це різноманіття, кожен зможе підібрати для себе щось підходяще. Сьогодні я познайомлю вас з черговим витвором околонаучной дієтології - «бабусиної дієтою».

Офіційна медицина ніколи не визнавала такі методики зниження ваги. Зауважу, що наукова дієтологія оперує так званими столами по Певзнером, кожен з яких представляє собою збалансовану і ретельно вивірену систему харчування, відхилення від якої - не припустимі.

Що таке бабусина дієта?

Достеменно невідомо, звідки пішла назва дієти. Можливо, чиясь бабуся позбулася гнітючих кілограмів за допомогою цієї методики. Як би там не було, популярність її не можна заперечувати. Багатьом вона вже допомогла позбавитися від зайвих жирових відкладень, і тому, заслуговує права на існування.

Вважається, що бабусина дієта є досить щадить. Я б з цим посперечалася. Скоріше, мова йде про харчовому обмеження зі зменшеною кількістю вуглеводів і підвищеним вмістом білків.

Чому бабусину дієту складно назвати щадить? На мій погляд, харчове обмеження, яке суворо наказує кожен день протягом тижня вживати одні й ті ж продукти в різко обмежених кількостях, що становлять приблизно половину від добової потреби, навряд чи можна вважати «доброї».

Вважаю, жодна бабуся, перебуваючи в здоровому глузді, не буде так знущатися над онуками, але це моя суб`єктивна думка.

Загальна характеристика дієти

Як я вже згадувала, це харчове обмеження є низьковуглеводним. У плані зниження ваги це дуже добре. Адже саме ці нутрієнти, в більшості випадків, винні в розвитку ожиріння. Правда, слід зауважити, що не всі цукри однаково шкідливі для нашого організму.




Якщо мова йде про простих цукрі, наприклад, глюкози, тут з постулатами бабусиної дієти не посперечаєшся. Щоб зберегти здоров`я якомога довше, їх кількість слід строго дозувати. Адже саме ці речовини, найчастіше, винні в розвитку таких захворювань як: цукровий діабет і ожиріння.

Інша справа складні вуглеводи. З огляду на їх склад, слід зауважити, що це вельми корисні речовини. І їх благотворний вплив виражається в тому, що вони плавно і дбайливо збільшують рівень глюкози в нашій крові, на відміну від простих з`єднань.

В результаті цього немає різких стрибків глюкози в крові, і, звичайно ж, відсутні перепади інсуліну. Отже, вживши на сніданок тарілочку, наприклад, каші, ви не скоро відчуєте відчуття голоду. І в той же час будете «заряджені» енергією, як мінімум до обідніх годин.

Підвищений вміст білків в бабусиній дієті саме по собі відмінно. Як відомо, ці речовини дуже корисні особливо для зростаючого організму, або для людини, активно займається спортом. Як відомо, протеїни є «будівельним матеріалом», з якого складаються м`язові волокна скелетної мускулатури.

При дефіциті білків в раціоні, в нашому організмі можуть початися досить несприятливі процеси, пов`язані з розщепленням власних білкових речовин. Таке може зустрічатися у осіб, які тривалий час дотримуються будь-кого не збалансованих дієт, і є потенційно небезпечним станом, здатним привести не тільки до виснаження, а й до дистрофії серцевого м`яза.

Особливе місце в бабусиній дієті виділяться м`ятного відвару. Можливо, це пов`язано з крайнім одноманітністю харчування. Адже, як відомо, екстракт цієї рослини виявляє седативну дію на центральну нервову систему. Можливо, без цього напою, вижити і позбавлення майбутнього тижня буде дуже непросто.

Протипоказання до бабусиної дієті

Як відомо, протипоказання можна знайти у всього на світі. Бабушкіна дієт цьому підтвердження. Перерахую стану, при яких дотримуватися цього обмеження не бажано, або категорично заборонено:

• Дитячий, підлітковий і літній вік-
• Цукровий діабет будь-якого типу-
• Важкі захворювання серцево-судинної системи-
• Хвороби, що супроводжуються ураженням печінки-
• Вагітність і період грудного вскармліванія-
• Запальні захворювання в гострому періоді.




Нагадую про необхідність отримання консультації фахівця. Та й взагалі, не варто забувати дорогу до свого лікаря.

власне дієта

Як я вже говорила, це харчування не можна назвати щадним. Автор методики накладає найсуворішу заборону на будь-які зміни в раціоні. Жодного продукту, ні додавати і прибирати не можна.

В іншому випадку це вже не буде бабусиної дієтою. Про це варто пам`ятати. Тривалість харчування - 7 днів. Повтор харчового обмеження, якщо, звичайно, з`явиться таке бажання, припустимо тільки через два тижні нормального харчування.

сніданок. Чашечка чаю або кави без цукру. Ні які бутерброди не припустимі.
Другий сніданок. 50 грамів сиру, з низьким вмістом жиру.
обід. Ця трапеза повинна складатися з 120 грамів НЕ жирного м`яса, приготованого без додавання масла, одного курячого яйця, і 20 грамів сиру.
Полудень. Повторіть меню сніданку.
вечеря. Невелика порція салату з свіжих овочів, 120 грама не жирного м`яса, приготованого на грилі або на пару.
На ніч. Стаканчик м`ятного відвару, щоб заспокоїти нерви.

висновок

Чесно кажучи, досить дивна дієта. Що, у бабусі, просто не було фантазії? Чому одні і ті ж продукти кожен день цього семиденного марафону? Якби «прародителька» злегка різноманітила раціон, харчування цілком могло б претендувати на статус збалансованої системи, позбавленої тимчасового обмеження. Саме цього і не дістає. Будете ви дотримуватися цієї методики чи ні - вирішувати вам.

Будьте здорові і стрункі!

Тетяна, likuvati.ru



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Бабушкіна дієта на 7 днів