Середземноморська дієта для схуднення

Середземноморська дієта для схуднення Жителі Середземноморського узбережжя приголомшливо виглядають, мають стрункі постаті й випромінюють здоров`я, також вони завжди перебувають у відмінному настрої. Саме цей факт підштовхнув дієтологів досліджувати їх спосіб життя і, дізнатися, що ж входить в їх раціон харчування.

Після проведених досліджень сформувалася певна методика, яка отримала назву «середземноморська дієта». Сьогодні, як раз, я буду вести про неї мова.

Треба сказати, що це, як з`ясувалося дослідниками, практично найідеальніший варіант збалансованого харчування. І, як наслідок, спосіб схуднути, і підтримувати свою фігуру в струнких рамках. Зникнення зайвих кілограмів відбувається досить - так повільно, але зате, вірно.

Ця методика схуднення вважається однією з найпопулярніших серед представниць прекрасної статі всього світу. Дієта не має на увазі чітко сформульованого і розписаного по годинах меню. Розгляну основні принципи середземноморського харчування:

• Треба відзначити, що основний упор припадає на представники бобових, які з успіхом можна готувати у вигляді різноманітних салатів, або смачних супов-
• Що стосується м`ясних продуктів, то тут є обмеження, і вживати їх можна не більше шести разів на місяць, причому найкраще використовувати нежирні сорти-
• Жителі Середземномор`я включають в свій раціон макарони, або, як зараз модно говорити - пасту. Причому вживають вони цей продукт у великій колічестве-
• Також в їх меню входить хліб і рис. У них є багато складних вуглеводів, які здатні забезпечити організм людини енергією та надати гарне самопочуття. Що стосується зернових культур, то вони багаті рослинними волокнами, які так необхідні для повноцінного перетравлення їжі-
• Свіжі овочі та фрукти рекомендується їсти у великій кількості. Бо вони насичують наш організм всіма необхідними вітаміни і корисними мікроелементамі-
• У раціон харчування включена риба, яка містить величезну кількість три - омега жирних кислот, що впливають на зміцнення серцево - судинної системи, і нервової тканини. Треба відзначити, що їх більше в жирних сортах морських представників, наприклад, в сьомзі, скумбрії, і інших відах-
• Напевно, найважливішим аспектом є вживання оливкової олії, корисні властивості якого, важко переоцінити. Воно додається практично в усі страви середземноморської кухні. Завдяки вмісту в ньому мононенасичених жирів, відбувається зміцнення серцево - судинної системи, підвищується імунітет, відповідно, організм стає непідвладний впливу багатьох патогенних мікроорганізмів і вірусів-
• Жителі цих країв практично щодня вживають невеликі дози гарного вина. Найкраще по одному невеликому келиху в день, приблизно сто двадцять мілілітрів. Саме виноградні сорти напою регулюють рівень холестерину в крові, і сприяють його зниження, отже, зменшується ризик розвитку захворювань серця-
• Ну і, напевно, розгляну останній принцип середземноморської дієти. Їсти потрібно повільно, намагайтеся відпочивати під час їжі. Не поспішайте закінчити трапезу, отримуйте задоволення від самого процесу поглинання їжі.

Як ви вже зрозуміли, меню можна скласти досить - таки різноманітне, ви можете змінювати інгредієнти щодня, за власним бажанням, головне, необхідно дотримуватися при цьому всі вищеописані рекомендації.




Тривалість дієти не обмежена часом. На її основі Ви можете почати новий образ свого харчування, або дотримуватися її кілька разів на рік. Але, в будь-якому випадку, у вас зміцніє здоров`я, і нормалізується вага.

Отже, тепер вам відомі всі основні принципи цієї методики, і можна з успіхом складати повноцінне меню. Щодня потрібно отримувати не більше однієї тисячі кілокалорій. Я детально розпишу для вас приблизний раціон харчування на один день:

сніданок: Приготуйте мюслі з фруктами, додайте один банан, ківі, і залийте все обліпихової - апельсиновим нектаром-
Другий сніданок: З`їжте нежирний йогурт, попередньо розімніть свіжий банан, і додайте його в молочно - кислий продукт-
обід: Запечіть овочі, наприклад, молода картопля, баклажани, цукіні, солодкий перець, помідори. До них можна приготувати соус, приготований з йогурту і оливкової олії. Можна до цього гарніру подати рибу, зроблену на пару-
Полудень: Можна приготувати фруктовий салат з великою грона стиглого винограду без кісточок і одного ківі, і приправити його соком лімона-
вечеря: Приготуйте запечені томати з моцарелою, і додаванням пари зубчиків часнику і червоного меленого перцю. Не забудьте прикрасити блюдо свіжою травою базиліка.

висновок




На мій погляд, дієта просто - таки шикарна, таке розмаїття продуктів, і риба, і овочі і фрукти, сир, і так далі. Все це дуже смачно і поживно, а найголовніше, така методика допоможе вам позбавитися від зайвої ваги, причому голодувати тут не доведеться, і не потрібно їсти який - то один продукт, що набридає.

Хочеться сказати, що будь-яка дієта повинна йти «рука об руку» з постійною фізичним навантаженням, варто про це пам`ятати, і не забувати займатися спортом. Тільки в купе, ці дві дії подарують вам справді чудовий зовнішній вигляд. Ваша фігура буде стрункою, всім на диво, зміцниться здоров`я, з`явиться гарне самопочуття і настрій.

Я б порекомендувала дотримуватися такого харчування на постійній основі, тоді ви будете завжди здорові і стрункі!

Тетяна, likuvati.ru



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Середземноморська дієта для схуднення