Розвантажувальний день - як правильно, рецепти для здоров'я полуничного дня

Розвантажувальний день - як правильно, рецепти для здоров`я полуничного дня Як стверджують дієтологи, улюблена багатьма ягода полуниця дуже корисна для здоров`я людини. Наприклад, стиглі ягоди містять велику кількість вітаміну С, А і Е, а також групи В. Наприклад, в складі полуниці знаходиться фолієва кислота, яку називають вітаміном краси. Напевно, тому, солодку полуницю так люблять жінки. Також ягоди містять цінні мінерали - калій, магній, цинк, кальцій і необхідне для кровотворення залізо. Є в полуниці рідкісний фосфор, марганець, цінний цинк, мідь, кремній.

Але, може бути, не всі знають, що полуниця сприяє ефективному зниженню ваги, хоча не можна сказати, що ягоди малокалорійні. Багато жінок успішно худнуть на цій ягоді, причому без жодного збитку для здоров`я. Просто така дієта не повинна бути тривалою - понад 2,3 днів. Але найбільшу популярність все ж заслужили одноденні полуничні дієти.

Розвантажувальний день на полуниці витримується легко, так як ягоди ефективно усувають відчуття голоду. Та й просто смачні. При цьому ніякого відчуття пригніченості, смутку, які нерідко виникають при дотриманні суворої дієти, при разгрузочном дні на полуниці не виникає. Навпаки, стиглі солодкі ягоди мають найсильнішим антистресовим властивістю, покращують настрій.

Всього жменю з`їдених ягід допоможуть поліпшити настрій, усунути негативні, сумні емоції. Ну а, крім того, під час розвантажувального полуничного дня нормалізується артеріальний тиск, посилюється обмін речовин.

Також потрібно відзначити, що в складі полуниці є дуже багато дубильних речовин, які сприяють зміцненню ясен. Ну а, крім того, ягоди давно використовуються в народній медицині як ефективний антимікробний засіб. Тому розвантажувальний день на полуниці крім зниження ваги, сприятиме оздоровленню порожнини рота і носоглотки.

Так що дотримуватися розвантажувальні дні для здоров`я не тільки ефективно для зниження ваги, але і просто корисно для здоров`я. Ягоди усувають відчуття голоду, підсилюють обмінні процеси, розвантажують кишечник, діють в організмі як потужний антиоксидант.

Рецепти розвантажувальних днів на полуничку

Більшість дієтологів підтверджують корисність і доцільність проведення розвантажувальних днів. Їх корисно проводити 1-2 рази за тиждень. З їх допомогою можна за місяць втрачати від 2 до 3 кг що погодьтеся, зовсім не погано. Причому відпочив від переїдання організм починає краще, ефективніше працювати.

Після того як ви витримаєте розвантажувальний полуничний день ви відчуєте прилив сил, енергії і гарного настрою. Пропоную вам два способи схуднення на полуниці: розвантажувальний день і розвантажувальна дієта.

рецепт 1. Простіше простого (без вживання інших продуктів)




Якщо потрібно дуже швидко скинути вагу, існують відмінний засіб: Влаштуйте полуничний розвантажувальний день, а саме, з`їжте за день 1-1,5 кг свіжих ягід. Таким чином, ви зможете скинути від 500-700 г за добу. Але тільки з умовою, що крім полуниці ви не більше не будете нічого їсти. Все кількість ягід розподіліть на 5 рівних порцій. Їжте їх протягом дня. Останній прийом їжі - не пізніше 18 годин.
Крім полуниці можна пити неміцний, не солодкий зелений чай і негазовану мінеральну воду.

рецепт 2. Розвантажувальна дієта на полуниці (з доповненням інших продуктів)

Цей режим харчування дотримуватися дуже легко, тому цілком можна протриматися 2-3 дня. Але, звичайно, в цьому випадку, вага буде йти повільніше, але результат теж буде зовсім непоганий.

Зразкове меню розвантажувальної дієти

сніданок:

А) Чашечка (300 г) порізаної або пом`ятою стиглої полуниці, 1 склянка знежиреного кефіру, 100 г свіжого знежиреного сиру. Можна замінити кефір неміцним зеленим чаєм або мінеральною водою.
Б) 1 відварене яйце, чашка (300 г) стиглої полуниці з 1 ст. л. маложирна сметани.
В) Геркулесова каша на воді (100 г), чашка полуниці, чай. Можна випити несолодкий, неміцний кави.

Полудень:

Скибочку цільного зернового хліба зі шматочком малосольной риби або скибочкою сиру, шматочком відвареного курячого м`яса. З бутербродом можна з`їсти 100-200 г зеленого салату (городній салат, кріп, петрушка) з 1 ст. л. олії.




обід:

Суп з овочів (можна все, крім буряка) на овочевому бульйоні. На друге можна приготувати відварну курячу грудку або тушковану рибу. Після обіду - чашечка полуниці на десерт. Запити можна слабо завареним чаєм.

вечеря:

А) Желе з полуниці або чашка (300 г) свіжих ягід. Склянка знежиреного кефіру.
Б) Чашка 200-300 г салату з свіжих фруктів з 1 ст. л. йогурту або 100-200 г полуниці. Банани, персики, диню в салат не включають. Запити можна чаєм, кефіром.

Перед сном:

За годину до сну можна випити півсклянки одноденного кефіру або 100 г домашнього не солодко йогурту без добавок і цукру.

Протипоказання

Ми поговорили про розвантажувальний день, як правильно його проводити. Але потрібно попередити, що при гастриті, виразковій хворобі, при підвищеній кислотності шлунка проводити розвантажувальні дні, дотримуватися дієти на полуниці не варто. Це може спровокувати подразнення слизової оболонки шлунка і загострити наявне захворювання.

Також намагайтеся не вживати ягоди на голодний шлунок. Найкраще перед цим випити кефір, чай або кава. З цієї ж причини не захоплюйтеся полуницею і при звичайному харчуванні. Будьте здорові!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Розвантажувальний день - як правильно, рецепти для здоров'я полуничного дня