Чорний перц для здоров'я

Чорний перець може надати неоціненну користь при:

Користь чорного перцю для здоров`я полягає в підтримці здоров`я зубів і травлення.

Чорний перець застосовується в кулінарії як пряність і в медицині як препарат для лікування хвороб. Пряний смак і запах йому додає присутнє в ньому речовина пиперин.

Користь чорного перцю для здоров`я

Унікальне вплив пиперина на здоров`я людини сприяє регуляції великої кількості ферментів, що відповідають за метаболізм в організмі. Завдяки стимуляції активності амінокислот в кишечнику, здійснюється можливість видалення продуктів розпаду з клітки. Крім того, пиперин в чорному перці:

  • стимулює продукування бета-ендорфінів мозком,
  • здійснює знеболюючу дію,
  • протидіє появи судом,
  • стимулює продукування серотоніну і адреналіну, пігменту меланіну, а також травних ферментів, таких, як амілаза, трипсин, ліпаза і хімотрипсин,
  • регулює скорочення ШКТ,
  • запобігає виникненню виразки шлунка,
  • знімає алергічні або нервові запалення.

Антибактеріальні властивості чорного перцю

Антибактеріальні властивості чорного перцю дозволяють застосовувати його у вигляді натурального консерванту для збереження продуктів. Це джерело заліза, марганцю, калію, вітамінів С і К. Крім того, чорний перець проявляє помітний антизапальний ефект.




Чорний перець надає допомогу шлунку, посилюючи секрецію соляної кислоти і сприяючи травленню. Нормальне травлення дозволяє уникнути запорів, проносів і кольок, але крім того, перець також протидіє утворенню кишкових газів, сприяє сечовипускання і потовиділенню.

Використання перцю для схуднення і для шкіри

Чорний перець застосовують і для схуднення, оскільки зовнішній шар перчинки сприяє руйнуванню жирових клітин, що сприяє зниженню ваги.

Користь чорного перцю для здоров`я для шкіри велика, так як його включають в дієту при вітіліго, оскільки пиперин чорного перцю, стимулює шкіру і прискорює продукування пігменту. Лікування пиперин спільно з ультрафіолетовим опроміненням - найефективніший метод лікування цієї хвороби. Чорні зернятка знижують шанси захворіти на рак шкіри при надмірному ультрафіолетовому опроміненні.

При кашлі та застуді чорний перець необхідно додавати в тоніки. Це засіб несе полегшення також при носовій гіперемії і синуситі.




Антибактеріальні можливості чорного перцю застосовують протидії інфекціям і укусів комах. Цей продукт допомагає також тримати артерії в чистоті.

Чорний перець - антиоксидант, тобто в змозі ліквідувати пошкодження, які є наслідком впливу вільних радикалів. Таким чином попереджається рак, серцево-судинні захворювання і хвороби печінки.

 Чорний перець підвищує біодоступність, сприяючи транспортуванні в різні відділи організму корисних речовин, які містяться в інших лікарських рослинах.

Чорний перець запобігає гангрену і болю у вухах, він проявляє цілющі властивості при грижі, болі в суглобах, хрипоті. Він ефективний при захворюваннях дихальної системи, наприклад астмі, кашлюку і тому подібних. Виявляє він цілющі властивості при карієсі і зубного болю. У старі часи його використовували при лікуванні хвороб очей.

Однак, перець може спровокувати чхання, а хворим після операцій на кишечнику і шлунку, не рекомендують вживати перець, внаслідок його дратівної дії. Те ж стосується і виразки, а у великій концентрації він шкідливий і здоровим людям.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Чорний перц для здоров'я