Ibx: перевірений засіб для зміцнення і відновлення нігтів

Ви мрієте про красиві, доглянуті і міцних нігтях? Досягти відмінного результату допоможе розробка компанія Famous Names. Препарат, який діє зсередини і буквально рятує навіть самі ламкі і витончення нігті, називається ibx. Останнім часом все більше і більше жінок віддають йому перевагу.

Препарат ibx уможливлює зміцнення нігтів в будь-якому стані. Це перший лікувальний склад на косметичному ринку, який дає можливість отримати вражаючі результати надовго.

ibx: перевірений засіб для зміцнення і відновлення нігтів

Назва кошти ibx - абревіатура англійських слів: Iceberg - айсберг, Big - величезний, X - цифра 10. Розшифровка не зовсім очевидна: догляд, як айсберг. Суть в тому, що споживачеві видно тільки видима сторона процедури (верхівка айсберга) - ідеально здоровий і рівний манікюр. Основа чудового результату - внутрішнє харчування, зміцнення, відновлення - залишається прихованою.

Головна відмінність цього відходу від безлічі зміцнювальних покриттів, що існують сьогодні на ринку в тому, що ibx відмінно зчіплюється з поверхнею нігтів і проникає в саму їх структуру. Тому його неможливо видалити спеціальною рідиною для зняття акрилу і гель-лаків, він відростає разом з натуральними нігтями. Позбутися від покриття можна тільки механічно, зрізавши ножицями.

Область застосування ibx системи вражаюче широка. Препарат успішно використовують:

  1. Для відновлення або при комплексному лікуванні особливо слабких і пошкоджених нігтів;
  2. Для виправлення пошкоджень, таких як скол, відшарування на краї нігтя;
  3. В якості захисного шару під лак, гель, гель-лак для нігтів.

Як працювати з ibx: опис процедури




Система складається з декількох препаратів, які використовують в сукупності. В середньому, для досягнення видимого результату, потрібно приблизно 3-15 процедур.

Періодичність нанесення складу залежить від стану нігтів:

  • Щоб відростити нігті (після зняття штучних матеріалів / шаруються): 1 раз в тиждень.
  • Щоб відростити нігті, які мають невеликі пошкодження: 1 раз в 2 тижні.
  • Щоб привести в порядок нігті, яким не потрібно додаткове відновлення і лікування: 1 раз в 3 тижні.

Як працювати з ibx

Час проведення процедури - близько 15 хв. Перед її початком з нігтьових пластин знімають старий лак або будь-яке інше покриття. Надають форму вільному краю. Виконують апаратний манікюр. Після нього нігті повинні бути повністю сухими. Ретельно дезінфікують нігтьові пластини.

Далі наносять засіб ibx Repair на всі пошкодження. Вони повинні заповнитися складом. Сушать нігті під феном. Закріплюють покриття під LED-лампою протягом 1 хв. або УФ-лампі - 2 хв.

Видаляють дисперсійний шар. Наносять препарат на всю поверхню нігтів. Знову сушать феном.

Промокають поверхню нігтів Безворсовий спонжем. Сушать покриття в LED-лампи протягом 1 хв. Видаляють дисперсійний шар. Повторюють останній крок ще раз.




Після цього на нігті можна наносити будь-який вид лаку. Область кутикули бажано обробити будь-яким живильним або зволожуючим маслом.

Дана процедура абсолютно безпечна і дозволена навіть вагітним жінкам, які часто скаржаться на проблеми з нігтями. У багатьох в період виношування малюка вони починають розшаровуватися. Підліткам такий догляд можна робити, починаючи з 14 років, коли будуть повністю сформовані нігтьові пластини.

Для підтримки краси натуральних нігтів - це справжня знахідка. Манікюр виходить настільки доглянутим, рівним і природним, що стає не обов`язково покриття лаком.

Засіб ibx для нігтів: відгуки споживачів

Засіб ibx для нігтів: відгуки споживачів

  • Олена: Я не так давно спробувала процедуру із засобом ibx на собі. Нігті стали значно міцніше. У них такий доглянутий вигляд, що я можу дозволити собі обійтися без декоративного покриття лаком.
  • Рита: У мене завжди були проблемні нігті. Вони слоілісь, ламалися - що я тільки не робила! Відростити красивий манікюр не виходило. Подруга порадила нову процедуру ibx. Я спочатку не вірила, що допоможе. Але результат мене приголомшив! З ibx мої нігті стали швидше рости, перестали розшаровуватися і ламатися. Без проблем до бажаної довжини відрощую.
  • Даша: Я не майстер манікюру, але вже попрацювала із засобом ibx будинку самостійно. Робила все за інструкцією і впоралася. Звичайно, у мене немає спеціальних ламп, але все одно я отримала хороший результат. Головне, робити все без поспіху!

Читайте також:

Новий засіб догляду за нігтями ibx - вражаюча розробка зарубіжних вчених. Цей унікальний препарат проникає в структуру нігтів і вирішує більшість проблем їх здоров`я і зовнішнього вигляду зсередини. Ефект триває так довго, що можна дозволити собі не економити на процедурі, роблячи її в перевіреному салоні краси у кваліфікованого майстра.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Ibx: перевірений засіб для зміцнення і відновлення нігтів