Очищення печінки народними засобами


лікувальні тюбажи

тюбаж

Значення тюбажу - промивання жовчних шляхів. При проведеніітюбажа камені не виходять, однак, ця процедураустраняет застій жовчі, яка і сприяє утворенню камней.Непріятності з печінкою мене почали вже давно турбувати. Те болить, тотошніт, після якої-небудь їжі. З шкірою теж почалися проблеми. Япроконсультіровалась з дерматологом, який мені так і сказав: «Хочеш, чтобикожа стала чистою - спочатку вилікуй печінку». Я вже і сама розуміла, що вже пораобратіть увагу на свою печінку.

І ось одного разу нас запросили з чоловіком в гості - як обичновкусний і рясний стіл. Але наступного ранку було зовсім не добрим, печеньувелічілась, біль і нудота не проходили. З горем навпіл я привела себе впорядок, і пішла на роботу. Я розповіла про свої неприємності своімсотрудніцам, ось одна жінка оченьнастоятельно рекомендувала рецепт очищення печінки.

Саме підходить для цієї мети спосіб - це лечебниетюбажі. Для цього підійдуть найрізноманітніші народниесредства з жовчогінним ефектом - рослинне масло, сольове проносне, жовчогінний збір, тепла мінеральна вода, ксиліт або сорбіт. Останнє, мені найбільше сподобалося. З застосування цього народного методу я і вирішила почати вдомашніх умовах, трохи пізніше я знайшла і другий рецепт (можливо, він комусь, більше підійде).

Рецепт 1. Увечері не пізніше 19 годин легко поужінать.В 22 години розмішати столову ложку сорбіту в склянці з водою, випити все разом.После чого лягти в ліжко з теплою грілкою на області печінки. З цієї грілкою ятак і спала. Щодня впродовж тижня я проробляла цю процедуру. Послеетого ще три рази, але вже тільки один раз в тиждень.

мед

Рецепт 2. Вранці на голодний шлунок прийняти 0,5 стаканатёплой води або настою жовчогінних трав;

- через півгодини одну столову ложку меду розчинити в 0,5 склянки теплої води і випити;

- з теплою грілкою в області печінки лягти, так лежати 1,5 години;

-Після цієї процедури виконати кілька глибоких вдихів, присідань, і вже після цього можна снідати.

Вище описані способи я застосовую в якості профілактікі.Пріблізітельно один раз в 3 або 4 месяцачередую то один, то інший спосіб для очищення печінки.

На сьогоднішній день я можу з упевненістю сказати, чтопечень у мене в нормі. А тюбажи застосовуються для очищення печінки я рекомендуюіспробовать тим у кого болить печінка, або ж у когопроблеми зі шкірою. Дуже може бути, що після першого ж курсу очищення неприємності зі шкірою оставятвас. Моя добра знайома дуже довго немогла позбутися вугрів, після проведення тюбажа, вугри зникли.


Єрофєєв - динний пост

диня

Від того наскільки добре працює наша печінка, залежить оченьмногое в організмі людини. Настрій, емоції, пристрасті, радості і печалі -все це безпосередньо залежить від здоров`я нашої печінки. Стан нашої шкіри тоженіе підказує про те, на скільки добре печінка виконує очістітельнуюфункцію. Різні плями на шкірі, висипання, а найголовніше це свербіж, підказують нам про те, що печінка погано справляється. Виявляється зміни вповеденіі і в характері людини, теж може говорити про порушення в печені.Человек стає нервовим, дратівливим, бурчати, вічно незадоволений, страждає безсонням, мучать кошмари, або навпаки сонливість - ось тоді порауже зайнятися очищенням печінки за допомогою народних засобів.

Зараз я поділюся з вами абсолютно новим рецептом очіщеніяпечені в домашніх умовах, його ви ще не зустрічали ніде, ні в яких іншихджерел. Цей спосіб я відкрила сама завдяки своїм Спостережницьку і дослідницьким здібностям.

Перш ніж зайнятися очищенням печінки, як і будь-якого другогооргана, необхідна попередня підготовка організму до цього:

- Варто відмовитися від вживання токсичних речовин: алкоголю, медикаментів, копченостей, синтетичних продуктів (кока - кола, чіпси і т.д.).

-Найбільш вдалий час для очищення печінки це в періодрастущей або повного Місяця (якщо такаявозможность є).

-Спеціальну дієту треба почати дотримуватися за два тижні доочищення печінки. Необхідно відмовитися від м`яса і мяснихпродуктов (ковбаси, рулети, паштети і т. Д.) Риби, яєць, молока, сметани, хліба, борошняних і макаронних виробів. Меню повинно складатися в основному через овощейсирих, відварних або ж приготованих на пару. Також можна картопля, крупигречневая і рисова. У період підготовки добре пити гарячий зелений чай, добре з лимоном. Протягом дня треба випивати неменше шести склянок зеленого чаю. Гарячий зелений чай сприяє виведеніювредних і токсичних речовин з печінки і підшлункової залози.

диня

Курс народного очищення печінки триває два тижні. Самийглавний продукт, застосовуваний для очищення це диня. Самий відповідний для етогосорт це довгасті еліпсоїдні темно - зелені дині. Щодня з 7 часовдо 22 годин їсти треба тільки дині. Кількість споживаної дині НЕ огранічено.Лучше за все, однак, щоб в харчуванні не спостерігалося хаотичності. Розділіть пріёмдині в п`ять прийомів. До вживання дині можна ещёпрібавіть прийом зеленого холодного чаю. Холодний зелений чай актівізіруетціркуляцію потрібних соків в печінці та підшлунковій залозі. Чай теж можна пити внеограніченном кількості. Після 22 годин є, і пити не можна.

Після закінчення двотижневого очищення печінки, треба постепеннопереходіть на звичне харчування. Тривалість переходу приблизно три дні.




- Перший день після очищення печінки: на сніданок з`їсти двасухаріка з білого хліба, запивши теплим зеленим чаєм. Обід: полстаканаотварного рису на воді. Вечеря - два сухарика з зеленим чаєм. Дуже добре протягом дня випити один літр виноградного соку, бажано з винограду темних сортів.

-Другий день: на вечерю в своє меню можна додати ще овощіотварние (картопля, капуста, кабачки, морква).

-Третій день: в обід можна їсти овочі відварні і куріцуотварную (шматочок невеликий), сніданок і вечеря як в минулий день.

Після чого харчуватися можна як звикли. Але знову ж таки не стоітзабивать, що не варто перевантажувати печінку різними отрутами і токсинами. Непременнооткажітесь від алкоголю. Як можна менше їсти м`яса і м`ясних продуктів, копченостей і синтетичних продуктів (різні консерви, колу, чіпси, рибниеконсерви)

Результатом цієї чистки буде почуття легкості, начебто зановороділся. Настрій буде відмінним, прилив сили оптимізму.

- Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та ще кілька слів, натисніть Ctrl + Enter
- Вам не сподобалася стаття або якість поданої інформації? - Напишіть нам!

Очищення печінки шипшиною

шипшина

З вечора приготуйте настій шипшини. Для цього трістолових ложки ягід шипшини залити 0,5 літрами гарячої води в термосе.Утром в склянці з настоєм шипшини розчинити три столових ложки ксиліту ілісорбіта, ретельно розмішати і випити залпом. Через 20 хвилин випити оставшійсяв термосі настій, нічого в нього не додаючи ні ксиліт, ні сорбіт. За істеченіі45 хвилин можна поснідати. На сніданок вживати соковиті фрукти або салатовощной, горіхи, настій з малинових листя, смородини і шипшини. Можна також з`їсти шматочок підсушеного хліба. У перервах між прийомами їжі іліжідкості необхідно активно рухатися (але не відходьте далеко від туалету!).

У разі, есліочістку печінки ви не проводили давно, то дану процедуру треба робити три Разаза один тиждень. Надалі в міру необхідності. Дана чистка, дуже Простану ефективна.

курс очищення печінки шипшиною проводиться 6 разчерез 2 дні на 3-й (приклад: П`ятниця, понеділок, четвер, неділя, середа, субота). Після цього дану чистку можна проводити один раз в тиждень. Помімоочісткі печінки шипшиною, використовуючи даний спосіб, очищаються і лімфатіческіеузли печінки. А це в свою чергу прекрасно відбивається на всьому організмі в цілому.


Системне очищення печінки

Оливкова олія

Перед тим як приступити до чищення печінки в домашніх умовах, необхідно очистити товстий кишечник. Завдяки товстій кишці рядомрасположенние органи підігріваються. Уразі, коли товста кишка зашлакована, то робота всіх органів травлення іпочек починає розладжуватися.

Очищення печінки народними засобами проводити следуетсістематіческі, при цьому дотримуватися деяких правил:

1. У кишечнику не повинно бути, ніяких запорів і завалов.Он повинен бути абсолютно чистим. Для того щоб виходять ізпечені шлаки - чорна застояні жовч, холестеринові пробки, білірубіновиекамні - без перешкод виходили черезанальное отвір, що не отруюючи організм повторно.

2. Оливкова олія можна замінити тільки соняшниковою рафінованою олією. Не шукайте сурогатних замін оливковій олії або лимону.

3. Перед процедурами чищення печінки, добре перейти навегетаріанское харчування (прекрасні результати даётурінотерапія).

4. Для отримання хороших результатів дотримуйтесь біологіческоевремя очищення (з 01.00 до 03.00) якщо цикл повторюється, то з 13.00 до 15.00днём, але з менш хорошим результатом.

5. Для досягнення хороших результатів, необхідно битьуверенним в потужних творчих та реконструктивних здібностях свого тіла.

Не треба нічого боятися, ні на початку процедури, ні прівиходе різних відходів. Виходити можуть і зелені лусочки білірубіну великих розмірів (з волоський горіх), розм`якшені камені, холестеринові пробки (у вигляді порізаних тел черв`яків).

Для процедури очищення печінки застосовуйте 200 граммоволівкового масла і 200 грам лимонного соку. У перший день - зробіть клізму, протягом усього дняпіть свіжий яблучний сік в необмеженій кількості.




День другий - теж, що і в перший.

День третій - повторити те ж саме, але сік яблучний вже пити до13 годин (саме в цей час, згідно суточномубіорітму, печінку розслабляється). Після чого лягти в ліжко, з грілкою в областіпечені, через кожні 15 хвилин приймати масло і сік в такому порядку: три столовихложкі оливкового масла запити трьома столовими ложками лимонного соку. Через двачаса після цього грілку можна прибрати.

Шлаки зазвичай виходять, три рази за добу. Якщо ж очісткабазіровалась на уринотерапии, то перший раз камені виходять вже через 4 - 5 годин, другий через 7 - 8 годин, третій через 9 - 10 часовот початку процедури. Після третьегопосещенія туалету, можна зробити клізму, поснідати соком, кашею лібофруктамі. За закінчення 12 годин виконати ще одну клізму.

Протягом усього тижня харчування має оставатьсявегетаріанскім. Через кишечник будуть ещёвиходіть шлаки, колір калу буде світлим.

Для початку, цю процедуру повторювати один раз в квартал. Навторой рік можна вже один раз в рік. Людям, у яких в жовчному міхурі естькамні, добре їсти по 4 лимона в день, їх можна натерти на тертці з цедрою, присмачити медом або фруктовим цукром, на протязі 1,5 місяця.


Старовинний спосіб очищення печінки

Чорна редька

Ретельно промийте 10 кг редьки, прибрати разлічниеповрежденія, пропустити через м`ясорубку разом з шкіркою. Іспользуясоковижімалку або прес, віджати сік. У підсумку вийде 3 літри соку і жмих.Храніть сік в холодильнику. Макуха змішати з медом, можна з цукром (на 1 кгжмиха 300 г меду або 500 г цукру) покласти гніт, залишити в теплому місці.

Сік приймають по одній чайній ложки через годину після їжі, якщо не відчуваєте біль в області печінки, то дозу можна збільшити до 1 столовойложкі, далі довести до півсклянки.

Якщо відчуваєте біль у печінці, це може говорити про те, що вжелчних протоках накопичилося багато солей і каменів, в цьому випадку на областьпечені прикладайте теплу грілку. Помічено, що біль присутній тільки спочатку прийому соку, далі вона проходить. Солі залишають організм непомітно, проте, очисний результат при цьому величезний.

Під час прийому соку редьки, відмовтеся від гострих кіслихпродуктов. Меню повинно бути вегетаріанським, виключіть м`ясо, рибу, яйця, здобу, також «важкі» крохмалі і жирні страви.

Б.В. Болотов рекомендує в обов`язковому порядку, кактолько закінчиться сік, вживати макуха. Якраз до цього часу він закисне. Принимаються по 1 - 3 столових ложок під час прийому їжі, до тих порпока весь макуха не закінчиться. Це дуже важливо для зміцнення організму, зокрема для легеневих тканин і серцево - судинної системи.


Очищення печінки по Зараєва

Оливкова олія

Протягом тижня харчуватися строго вегетаріанської піщей.Вечером перед днем чистки, з`їсти салат зі свіжих овочів заправленим сокомлімона.

О 9 годині ранку зварити кашу геркулесовую на воді і з`їсти. В12 годин дня випити такий чай: 1/2 ч. Ложку звіробою, 1/2 ч.ложкімяти залити 200 мл гарячої води, додати лимонний сік і мед.

Перш ніж випити чай, проковтнути 2 - 3 таблетки екстрактакрушіни або листа сени.

О 14 годині на область печінки покласти грілку, через часопять випити 2 - 3 таблетки проносних трав, пити гарячий чай, продолжаяпрогревать печінку.

О 18 годині в духовці насушити підсолені сухарики з тонкіхломтіков хліба. Приготувати сік одного лимона, розведіть його таким же колічествомводи, заваріть кави (2 ч ложки на склянку води).

Після чого проковтнути одну таблетку но-шпи і 1 таблеткупапаверіна.

О 19 годині прийняти 150 г оливкової олії (можна іншим, але головне якісним рослинним маслом) запити його сокомлімона, після чого випити кави. З`їжте сухарі і лягайте на лівий бік, постарайтеся розслабитися. Як тільки пройде одну годину, випийте ще 150 гмасла. Увечері і вранці зробіть клізму.

Почистити печінку будинку і позбудеться від каменів, можна і такімспособом. Один кг білого лука очистити від лушпиння, вимити, прокрутити черезмясорубку. Помістіть його в скляний посуд і залийте одним літром жідкогомёда. Залишити в холодильнику на 10 - 14днів, іноді помішувати, вживати по 1 ст.л. 3 рази на день за 20 - 30 мінутдо їжі.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Очищення печінки народними засобами