Час видужати після інфаркту

В організмі кожної людини виробляються дуже шкідливі речовини - вільні радикали. Вони з`являються внаслідок наявності хлору в воді. Для того, щоб вивести ці речовини з організму людини, а також поправити стан здоров`я після перенесених хвороб, зокрема інфаркту, необхідно щодня під час сніданку з`їдати один з продуктів, які я вкажу нижче: 6-7шт. чорносливу гнетенного, 30 г родзинок, 1/2 склянки чорниці, 1/2 склянки смородини, один апельсин, одне яблуко, червоний буряк, протерту на дрібній тертці і заправлену соняшниковою олією, сіллю, цибулею, часником. Якщо будете слідувати моєю порадою, то ваш організм піде на поправку, а також ви позбудетеся від шкідливих речовин.

Зміцнити серцевий м`яз можна за допомогою такого рецепта: 200 г урюка (сушений абрикос, курага), 200 г родзинок чорного довгастого, один повний з гіркою стакан ядер волоських горіхів, один великий лимон (гіркий) разом з цедрою. Все це пропустити через м`ясорубку, ретельно перемішати, після чого влити травневий мед (натуральний, що не зацукровані) - 325 г (майонезна баночка). Все знову перемішати, скласти в літрову банку і зберігати в прохолодному місці, але не в холодильнику. Вранці за 30 хвилин до сніданку з`їсти одну столову ложку цієї суміші. Теж саме зробити перед обідом і вечерею. Поки ви перебуваєте в ослабленому стані пити потрібно постійно в такому порядку. Вже через 3 місяці можете приймати цей склад два рази в день - вранці і ввечері. Це дуже добре зміцнює серцевий м`яз, судини, надає людині енергії і бадьорості.

У мене стенокардія з 43 років, брала багато медичних препаратів, а пізніше стала вживати цей склад з 50 років і до сих пір - мені зараз 76 років. Іноді болить серце, але це ж зовсім не те, що я терпіла раніше.

На ніч приймаю «Корвалол» по 50 крапель. Суміш, про яку я розповідала, приймаю постійно з перервами в 5-7 днів. Вранці 5-7 хвилин займаюся дихальною гімнастикою, що теж дуже корисно при моїх хворобах.




Рецепт приготування біостимулятора для омолодження організму

1. Бессмертник (квіти) - 100 г;

2. Бруньки берези - 100 г;

3. Трава звіробою - 100 г;

4. Ромашка аптечна (квіти) - 100 г;




5. Лист суниці - 100 г.

Всі компоненти перемолоти на м`ясорубці, змішати і укласти в скляну банку, закрити кришкою. Увечері взяти 1 ст.л. цієї суміші і залити 0,5 л окропу, настояти 20 хвилин, процідити через тканину (не через марлю), злегка віджати. Випити одну склянку настою в теплому вигляді, розчинивши в ньому 1 ч.л. меду. Після прийому цього бальзаму не їсте і не пити!

Вранці розігріти залишок (один стакан) і випити натщесерце, також розчинивши в 1 ч.л. меду. Снідати через одну годину. Курс лікування - до повного закінчення всіх компонентів цього збору. Повторний курс через 5 років. Цей рецепт рекомендується приймати людям, у яких знижені захисні функції організму, при старінні організму, при перенесених серцево-судинних захворюваннях. Ліки покращує обмін речовин, очищає організм від жирових і холестеринових відкладень. Рекомендується для профілактики атеросклерозу, інфаркту, гіпертонії. В результаті прийому цих ліків зникає шум у вухах і голові, запаморочення і омолоджується весь організм. Крім ухвалення ліків хворий або видужує після перенесеної хвороби людина повинна обов`язково вірити в Бога.

Хочу, щоб мої слова повірили, так як я прожила на цьому світі вже дуже багато, різного в своєму житті побачила, багато пережила, навіть розстріл. Але, видно, Богу було угодно, щоб я вижила, і Він мене пощадив - куля потрапила в іншого, на мене впало його ", їло і таким чином я залишилася жива



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Час видужати після інфаркту