Іди, сліпота! Жене тебе череда

З великою радістю хочу поділитися з читачами дуже хорошим рецептом лікування сліпоти за допомогою низки. Коли я жила в Астраханській області в м Актюбінську, то там я працювала з Машею, у якій чоловік втрачав зір. Тоді ж і відбулося найстрашніше. Одного разу, він повертався з роботи додому, і йому здалося, що пісок повністю засипав очі, ось з тих пір він повністю осліп. Коли чоловік Маші звернувся в госпіталь, один лікар порадив йому робити компреси з низки або з чаю на голову. Маша ходила збирати траву і парила її в чавунці в російській печі. Потім змочувала рушник і замотують їм голову чоловіка, а зверху утеплювала. Наближалася осінь, і Маша дуже турбувалася через те, що низки не стане, вона стала збирати навіть опале і суху траву і продовжувала робити компреси. А через деякий час чоловік сказав Маші, що одна сторона голови у нього стала чутливою і незабаром він став бачити спочатку одним оком, а потім і іншим. Після цього лікування досі Машин чоловік не носить окуляри.

А ще, одного разу в черзі до окуліста, мені порадила жінка, у якої впав зір від цукрового діабету, що потрібно пити цикорій. Поліпшується зір на 50%



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Іди, сліпота! Жене тебе череда