Головні болі

У моїй скарбничці народних рецептів з`явилися нові матеріали, а тому поспішаю поділитися ними.

Одного разу зустрів дівчину, яка страждала від головного болю. А відбувалося це через те, що вона працювала в приміщенні з працюючими верстатами і постійними протягами. Рада мій був такий: жменю трави череди довести до кипіння в 3-4-х л води, дати покипіти 5-10 хвилин і трохи настояти. Потім процідити і теплим відваром поливати голову і шию 10-15 хвилин. Відвар можна використовувати два рази в день. Результат повинен бути вже після другої процедури, а скільки їх робити все - вирішувати вам.

Примітка: якщо поливати голову дуже гарячим відваром, можуть бути негативні наслідки.

Та дівчина ще не раз при зустрічі зі мною дякувала за ефективне позбавлення від головного болю.

А я використовував цей рецепт, коли отримав травму голови в лобовій частині. Понад півроку мене намагалися лікувати лікарі і професори найвищого рангу, але все було безрезультатно. Лікарі ставили діагноз - іпохондрія або невроз нав`язливих станів (3 група). Потім я подумки плюнув на всю медицину, дістав книгу з психіатрії і вичитав в ній, що після травми голови страждають дрібні судини, в яких застигає кров. Я побудував своє лікування в такий спосіб: мив голову відваром череди і пив настої столетника: 100 г соку, 250 г меду і 350 г вина «Кагор». Після цього легко зняв свою групу по інвалідності.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Головні болі