Пиво шкідливо для здоров'я підлітків

Пиво шкідливо для здоров`я підлітків На сьогоднішній день актуальною проблемою є розпивання спиртних напоїв нашими дітьми, підлітками, та й людьми в усьому світі. Здавалося б, що може бути поганого всього в одній кружечке напою, причому безалкогольного, як написано на етикетці. Шкоди якраз таки дуже багато, і навіть набагато більше, ніж про це намагаються сказати лікарі та науковці. Найстрашніше те, що до алкогольних напоїв надто схильна сучасна молодь. Підлітки можуть черпати знання про те, як пити пиво, яке вибирати і де сховатися від батьків. Знання приходять з досвідом, але, на жаль, не тільки знання, а й багато видів хвороби, в тому числі і невиліковні.

Звідки ж підлітки черпають ці знання і стають любителями пива? Справа в тому, що в соціальному середовищі цей напій став настільки популярним, що немає практично жодного куточка, де можна було б від нього сховатися. Наприклад, дитячий майданчик, де грають діти, від декількох місяців до шкільного віку. Матері цих дітей сидять на лавочках, і в одній руці або тримають пиво, в іншій не поспішаючи, похитують коляску з немовлям. Тепер подивимося далі, на зупинках повно людей, які в очікуванні вже не читають кросворди і останнє зведення новин, не обговорюють афіші і нові фільми, а намагаються заощадити кожну монету, щоб в кіоску навпроти купити собі пива. Діти все це бачать і неодмінно беруть із таких соціальних груп приклад. Ще однією традицією служить відзначати свята, влаштовуючи застілля. А що далі?




Багато підлітків вважають, що пиво не шкідливо для організму, адже багато сортів вважаються безалкогольними і навіть навпаки пишуть, що в складі не можна виявити шкідливих хімічних речовин, а також зустрічається пиво для стеження за вагою. Ну, хіба може справжнє пиво стати джерелом ідеального ваги, адже в ньому використовуються: солод, хміль, пивні дріжджі, цукор і т.д. Реклама, яка стала з`являтися на телебаченні повністю оголила нерви підлітків і тепер вони стали залежними від чергової кухлика пива. Якщо раптом не виявляється можливості відзначити якесь свято з друзями, то вони готові піти і на шахрайство, крадіжку грошей у батьків. Яскраві картинки, де показується чоловік з пляшкою холодного пива, здатний прибрати до рук всіх красивих і сексуальних жінок, стає ідеалом в очах підлітків і вони цілком і повністю змінюють свій світогляд і дотримуються цього ідеалу. Пиво шкідливо для здоров`я подростов і цей факт щодня підтверджують лікарі з усього світу. Але як же пояснити юному організму, якої шкоди він сам собі завдає?

По-перше, пиво шкодить головному мозку, так як входять до складу напою елементи руйнують клітини головного мозку. Людина глупеет, ставиться розсіяним, повністю змінюється і стає нервовим. У нього з`являється залежність від пива, яка може зникнути тільки, коли цей напій знаходиться поруч. Та й самі працівники часто починають бувати на лікарняних через веселого проведення свят. Або ж поганого самопочуття внаслідок частого вживання спиртних напоїв. Слабкі робочі кадри не потрібні компаніям, що розвиваються, тому користі від таких людей не буде ніякої.




По-друге, шкода від пива виявляється на серцевий м`яз підлітка. Його здоров`я різко погіршується, так як обмінні процеси припиняються і тим самим сповільнюється зростання, розвиток розуму. ВИ звертали коли-небудь увагу на підлітків, які проводять час в своїх дворах, ховаючись по під`їздах і закликом, щоб батьки не дай бог не здогадався про це? Всі ці підлітки низького зросту, їх обличчя вже стало старіти, руки тремтять, і голос повністю змінив тембр на грубий. Ці ознаки означають, що мозок підлітка, молодого, здавалося б, організму, починає старіти. Були проведені дослідження, в яких брали участь підлітки різного віку. У більшості вік мозку дорівнював 50-60 років, що означає, що саме пиво цього і сприяло. У більшості дівчат сповільнився хід розвитку статевих гормонів естрогенів, і тому негативний вплив позначилося на майбутніх дітей. Причому, багато дівчат так і не змогли народити. Це ще одна проблема, яка стала актуальною. Пиво шкідливо для здоров`я підлітків, так як це тільки зростаючий організм, якому потрібно багато поживних речовин, вітамінів і мінералів, активного відпочинку, спортивних занять. Підлітки ж вибирають замість цього пиво і тим самим з ранніх років гублять себе. Порушення статевої функції веде хлопчиків і дівчаток до безпліддя.

Чоловіки часто стали звертатися за допомогою до фахівців, які, на жаль, розводять руками і кажуть, що причиною імпотенції стало саме надмірне вживання пива. А жінки заробляють собі безліч проблем таких, як розвиток патологій у майбутньої плода, ерозія, міома. Спостерігаються проблеми з грудним вигодовуванням, іноді повною відсутністю молока. Все це веде до того, що жінка старіє, її організм вже не годиться для репродуктивної функції, для роботи і взагалі для нормального життя. Деякі намагаються лікуватися, сподіваючись, що знову зможуть повернути радість життя і здатність до дітородіння, але результат виявляється плачевним. Здоров`я безцінний дар.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Пиво шкідливо для здоров'я підлітків