Лікування зобу

На початку п`ятдесятих років я хворіла зобом, щитовидна залоза збільшувалася не по днях, а по годинах. У місті в той час багато жінок страждали від цього захворювання. І був у місті тільки один лікар. Я зверталася до нього, він виписав таблетки з йодом, але вони допомагали мало. І відбувалося це тому, що йод в поєднанні з іншими речовинами втрачає свої цілющі якості.

Одного разу, коли я сиділа і чекала своєї черги на прийом до лікаря (а черга була дуже довга), підійшов чоловік, зайняв місце і сіл. Як до приходу цього чоловіка, так і після всі жінки мовчали, не говорили. Напевно, на це загальне мовчання він і звернув увагу, почав про щось говорити, і в розмові з`ясувалося, що у нього теж зоб, і лікує він його йодом. І тут же підкріпив свої слова рецептом, який я не забула запам`ятати. Ось він.

Взяти склянку, налити в нього 1/3 молока, капнути піпеткою одну краплю йоду і випити. На наступний день капнути в молоко дві краплі і випити, і так кожен день - збільшувати дозу йоду на 1 краплю, поки не дійдете до десяти. Я пила не більш семи.

Потім, після того як дійдете до 10 крапель, зменшувати їх кількість на одну кожен день. Після цього зробити перерву 2-3 тижні і знову пити йод в такому порядку, як і в перший раз.

Скільки разів потрібно приймати йод в такому порядку - залежить від ступеня тяжкості захворювання. Після того як у мене щитовидна залоза прийшла в норму, я, для профілактики, протягом якогось часу випивала ще по 2-3 краплі.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!