Картопляне пюре проти сучого вимені під пахвою і не тільки

У мене в дитинстві було хмиз вим`я під пахвою (це такі великі червоні шишки). Мама готувала пюре, розминала його дерев`яною товкучкою і в гарячому вигляді прикладала до шишками. Як тільки пюре остигало, вона заміняла компрес на новий. Скільки разів мама повторювала цю процедуру, не пам`ятаю, але пройшло швидко.

Якщо потрібен буде рецепт на основі гомеопатії від сучого вимені. Пишіть в коменити. Сам кілька разів хворів. І все рази виліковував за 2-3 дня. Хоча причину остаточно так і не знайшов. А у випадку лікування сучого вимені, найголовніше розібратися звідки це береться. У моєму випадки, як мені здається, інфекція потрапила під мишку під час її ж гоління :)

Далье приведу ряд класичних рецептів та історій з лікування сучого вимені народними средсавмі:




1. хмиз вим`я (Гідраденіт) лікується таким чином. Натерти на тертці 50 г господарського мила, додати 50 г пропущеного через м`ясорубку ріпчастої цибулі і залити все 150 г гарячого свинячого жиру. Ретельно перемішати. Готову мазь накладати на внутрішній нарив. Зцілення приходить дуже швидко.

2. Розповім, як я лікувала сина від "сучого вимені"(Гидраденита). У нього під пахвою з`явилося відразу 7 чиряків. У лікарні їх вирізали, але вони знову з`являлися. Я була в шоці. І тут одна добра жінка порадила замісити трохи борошна на сметані, щоб вийшло круте тісто, зробити з нього бублики і сирими накласти їх на нариви так, щоб тільки верхівка визирала. Тобто кожен чиряк треба було обкласти колом тесту і зав`язати все це пов`язкою. Робити процедуру на ніч. Так, з пов`язкою, і лягати спати. Якщо уві сні тісто зрушиться, не страшно, все одно допоможе.




На ранок у сина під рукою тільки синя пляма залишилося, яке незабаром набуло нормальний тілесний колір

3. У кого нариви під пахвами, потрібно взяти житнього борошна, якщо немає, то зійде і біла, змішати її зі сметаною, зробити корж не надто тугу і прикласти під мишку на ніч. Руку примотати простирадлом до тулуба. Вранці все зняти і викинути. Одного-двох разів вистачає, - виходить навіть стрижень.

4. Коли у мене під пахвами початок утворюватися хмиз вим`я (гідраденіт), я тут же відрізала від домашньої випічки хліба скоринку, змочила її в гарячому молоці, доклала до утворення і майже 2 години, поки прищів не побілів і біль не зникла, стояла біля плити, на якій кипіло молоко, гріючись його парами. Другий раз нарив з 12 стрижнями з`явився на спині. Я тиждень лежала на животі, а мама прикладала до нариву вузлик зі звареним гарячим льоном. Справа в тому, що льон знеболює і прискорює визрівання нариву. Коли компрес остигав, мама знову прикладала гарячий.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Картопляне пюре проти сучого вимені під пахвою і не тільки