Сульче вим'я під пахвою "гидраденит"

хмиз вим`я (Гідраденіт, кулька під пахвою) - Гнійний запальний процес в потових залозах (найчастіше, це пахвові западини). Запалення може початися з багатьох причин, наприклад, при проникненні бруду через ранки після гоління, золотистий стафілокок, нерідко запалення викликає неправильне використання всіляких антиперспірантів.




Як проявляється гидраденит?

Запальний процес призводить до утворення невеликого підшкірного вузлика, при цьому відчувається тільки незручності. Потім вузлик зростає, з`являються нариви, людина відчуває біль, особливо при рухах. Іноді гідраденіт протікає в супроводі з підвищеною температурою. Через деякий час утворилися гнійники самостійно розкриваються, виділяючи при цьому гній з домішкою крові. Зазвичай, гідраденіт триває до двох тижнів. Прискорити позбавлення від новоутворення може ніж хірурга, але нерідко, після хірургічного втручання, хмиз вим`я з`являється знову, причому, через короткий проміжок часу.

Народні засоби при лікуванні гидраденита, сучого вимені:

  1. Натерти свіжу картоплину на дрібній тертці, і прикладати до уражених ділянок шкіри.
  2. Також якщо вас турбує хмиз вим`я, можна спробувати позбутися від нього ось таким чудовим засобом: потрібно змішати мед з борошном, зліпити коржик і прикладати до утворення на ніч.
  3. змішати сметану і борошно, щоб вийшло круте тісто. З отримав тесту зробити «кільце» і докласти до утворення так, щоб тісто оточувало хмиз вим`я. Компрес необхідно зафіксувати пов`язкою і залишити на ніч. Цей рецепт досить результативним, кажуть, вже на ранок нариви зникнуть, але можливо, знадобиться повторити процедуру.
  4. Відмінно при нагноениях допомагає цей рецепт: в обсмажену цибулю (в жирі) необхідно додати дрібно натерте господарське мило, масу прикладати на гнійники.
  5. Можна використовувати мазь Вишневського (альтернатива - льовомеколь, іхтіоловая мазь), вона володіє витягає дією, а це якраз те, що нам потрібно. Наносите на ніч.
  6. В разі якщо хмиз вим`я тільки-тільки починає проявлятися, змащуйте йодом хворе місце кожні дві години.




З метою профілактики необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, бути максимально обережним при процедурах гоління, а також правильно використовувати дезодоранти-антиперспіранти, тобто, наносити на чисту шкіру, і обов`язково ввечері змивати з милом, це робиться, для того, щоб уникнути тривалої закупорки пір.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Сульче вим'я під пахвою "гидраденит"