Три рази зцілявся по цих порад і все поради від бабусь!

1. У далекому дитинстві я був рахітним, але якось вижив. З тих пір можу їсти молочне і овочі тільки окремо, інакше страшне розлад шлунка. Одна бабуся підказала пити чай з холодної м`яти і липи. Тільки липи багато класти не можна, а то буде серце боліти. Попив я так півтора року цей чайок і зараз їм усе підряд. Дуже вдячний тій жінці. М`ятний чай з цукерками продовжую пити, так як дуже люблю.




2. Працював я на заводі і за родом роботи мені належало постійно перебувати в гумових рукавичках. Толі від гуми, чи то від сировини, у мене між пальцями рук потріскалася шкіра і покривалася маленькими пухирями, які дуже свербіли. У лікарні виписували різні мазі, але нічого не допомагало. Літо, спека, а я ходжу з перебинтованими до ліктів руками.
Став шукати бабусю, яка могла б порадити народні методи лікування. І знайшов! Бабуся та порадила вимити руки, взяти скляну ампулу з 5% йодом, відбити у неї верхівку і розрізати їй пухирі, змащуючи при цьому йодом. Так я і зробив. Через 2-3 дні пішов до лікарні і закрив лікарняний. Лікар потім надсилав двох хлопців, щоб ті вивідали, ніж я лікувався. Хлопцям я, звичайно, допоміг і вони мені були вдячні, хоча я особисто і не заслужив того. Адже правильніше було б подякувати ту жінку, яка мене самого надоумила.

3. Третій випадок. На п`яті лівої ноги утворилася шпора і так докучала, що не міг ходити. У лікарів одне лікування - різати, чистити кістка і зашивати. Мене це не влаштовувало, але що робити, пішов в призначений день на операцію. Зайняв чергу біля кабінету хірурга і присів біля старенької бабусі. Вона запитала, з чим я прийшов. Я їй все розповів.
-Так Адже ви будете довго мучитися, - сказала бабуся, - краще спробуйте мій рецепт. За 2-3 дні ви вилікуєтеся.
Я її послухався, розвернувся і пішов додому. Рецепт же той полягав в наступному. Потрібно взяти цілий червона цегла, нагріти його добре на плиті, потім покласти на підлогу, попередньо підклавши що-то незгораюче, намочити у воді ганчірку, віджати і накрити гарячий цегла. Голої п`ятою стати на цеглу і парити. Якщо припекло - підняти ногу, а потім знову поставити. І так 2-3 рази. Уже після першого разу я зміг ходити, а після другого забув про шпору. Багатьом потім радив цей рецепт. І всім допомагало.
Ось так три різні бабусі три рази мені допомогли.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Три рази зцілявся по цих порад і все поради від бабусь!