Рецепт лікування лишаю так складно виведеної на початку

Сорок років тому у мене на лівій руці з`явився пухирчастий лишай (лишай на руці) Розміром майже на всю руку. Лікували мене від лешая в шкірвендиспансері вісім місяців, і ніякі мазі, припікання і інші методи не допомагали.

І ось поїхала я у відпустку до себе на батьківщину допомогти мамі по господарству: хату помазати, у дворі і на городі навести порядок. Коли я показала мамі свою руку, вона відразу повела мене до бабці, що людей лікувала від усіх недуг в тому числі і від лишаю. Старенька, як почула, що мене доктора лікували майже рік, довго сміялася, розглядаючи мою руку.

Порадила зробити наступне, такий собі рецепт народної медицини від лишаю. Взяти свого свіжого калу, обережно паличкою намазати лишай шаром 1,5-2 см, особливо краю. Зверху вкрити целофаном і зав`язати тканиною. Ходити так, поки знову не захочеться в туалет. Потім руку розв`язати, зчистити кал і намазати свіжим, і так 3-4 рази. Мочити руку не можна, лишай повинен стати білим. З побілілого позбавляючи акуратно зняти всі відшарувалися лусочки і змастити дитячим кремом, присипати пудрою або тальком. Ось так я за 10 днів вилікувалася від лишаю.

Після цього я радила своїй знайомій цей рецепт. У її хлопчика лишай був на голові. І це їм допомогло



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Рецепт лікування лишаю так складно виведеної на початку