Шкарпетки для педикюру: відгуки. Види шкарпеток для педикюру

Одним з порівняно нових винаходів вчених з країни висхідного сонця - Японії, стали носочки для педикюру. Як запевняють самі розробники, подібні шкарпетки здатні замінити повноцінний салонний педикюр.

Японські шкарпетки для педикюру: відгуки

Винахід це родом з Японії, тому найвідомішим брендом шкарпеток для педикюру є японський виробник, що носить назву «BabyFoot». Як стверджують розробники, такі носочки роблять шкіру ступень м`якою, а ефект від їх застосування зберігається надовго. Вони допомагають позбутися мозолів і натоптишів, сприяють сходженню грубої шкіри. До складу активної речовини входить молочна кислота і 17 рослинних природних компонентів. головним протипоказанням до застосування такого засобу є індивідуальна непереносимість будь-якого компонента, що входить до складу продукту.

Ще однією країною-виробницІТЕЛ шкарпеток для педикюру є Китай. Дія їх практично не відрізняється від японських, а головна відмінність полягає в ціні. Якщо японські шкарпетки для педикюру стоять в середньому 1500 руб., То китайський аналог можна придбати і зовсім за 200.

Шкарпетки для педикюру: відгуки

Наступна відмінність - склад активної речовини. Він простіше китайському продукті, через це час впливу на шкіру збільшується. Носити їх потрібно довше і, відповідно, збільшується кількість процедур, в порівнянні з японськими. Якість також нижче, хоча думки покупців розділилися - одні критикують китайського виробника, а хтось не бачить відмінності від японського продукту.




Також є ще й корейські носочки для педикюру. Вони також коштують недорого. Ефект від їх застосування гірше, ніж від японських, але вище, ніж від китайських.

Застосовувати подібні шкарпетки легко. Для початку необхідно уважно прочитати інструкцію придбаного продукту. Шкарпетки слід надіти на ноги і почекати від 1 до 4 год, все залежить від фірми, яка справила продукт. Потім необхідно вимити ступні з милом. Результат буде помітний приблизно через 3-7 днів. Шкіра стане сходити великими пластами, але зате п`яти придбають ідеальну гладкість і м`якість.

Гелеві шкарпетки для педикюру

Після використання шкарпеток для педикюру багато людей радять застосовувати більш м`який варіант для утримання ефекту, а саме - гелеві шкарпетки. Найвідоміша фірма - виробник - «SikliFoot». Вартість їх приблизно 1200 рублів. Гель включає до складу різного роду масла, які зволожують стопи. Одягати шкарпетки слід приблизно 3 рази в тиждень протягом півгодини. В упаковці є детальна інструкція.

Ще один вид подібного продукту - силіконові шкарпетки. Різниці в ефекті немає, адже і в 1-му, і в 2-му варіанті містяться зволожуючі олії.




Є ще один продукт для догляду за ступнями - це одноразові тапочки для педикюру. Застосовувати їх можна як при салонному, так і домашньому вигляді процедури. Найчастіше їх використовують для саун, лазень, салонів краси, басейнів. Удома їх можна надягати після шкарпеток для педикюру, щоб дозволити шкірі дихати, а також для прискорення її оновлення.

Шкарпетки для педикюру: відгуки

Шкарпетки для педикюру «Sosu»: відгуки

Одним з найпопулярніших в наш час брендів шкарпеток для педикюру є фірма «Sosu». Є 3 види цього продукту з різними ароматами - м`яти, троянди і лаванди.

  • Наталя: Найкраще робити процедуру на розпарені ніжки, ефект буде на порядок сильніше! І якщо застосовувати 1 шкарпетка на обидві ніжки, то 2-у теж необхідно розпарити безпосередньо перед процедурою. Спочатку шкіра стає ніби пергаментним, а на наступний день вже відшаровується, зате потім дуже гладка!
  • Олена: Купувала на дружньому сайті, річ чудова але не для грубих п`ят. Якщо вони запущені і довго не оброблялися, не чекайте хорошого ефекту. Мої п`яти пройшли 1 процедуру, не допомогло (шкіра груба). Далі шкіра добре зійшла і стала м`якою, діяти стало на 4 день, після гарячої ванни для ніг. Думаю, що треба спочатку п`яти обробити, перечекати тиждень, знову зробити процедуру. буду експеріментіровать!
  • Катерина: Зробила процедуру, згідно з інструкцією. 1 шкарпетка на 2 ноги поперемінно. Спочатку засмутилася, адже після закінчення 4 днів результату так і не було. Але на 5-й день шкіра стала лущитися, причому вельми рясно, зокрема на пальцях і п`ятах. Я почала їх відпарювати, а потім стала скачувати утворилися лусочки. Шкіра стала дуже м`якою, на дотик навіть краще, ніж після салонного педикюру. Результат мене вразив і дуже сподобався. Раджу ці шкарпетки спробувати всім!
  • Христина: Сказати, що я в захваті - значить не сказати нічого! Тримала носочки по 1 год 40 хв на кожній ніжці, через 3 дня шкіра почала відшаровуватися. На наступний день я Відпарити ступні, вони стали просто чудовими, дійсно, як у немовляти!

Читайте також:

Практично всім відомо, що таку процедуру, як педикюр можна самостійно провести в домашніх умовах. Але якщо не хочеться витрачати багато часу чи ні спеціальних інструментів, носочки для педикюру стануть просто знахідкою! Найголовніше - правильно скористатися цим продуктом. Тоді ефект перевершить всі Ваші очікування!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Шкарпетки для педикюру: відгуки. Види шкарпеток для педикюру