Пивна дієта - худнемо із задоволенням

Пивна дієта - худнемо із задоволенням Яких тільки дієт не вигадала доморосла «дієтологія», перераховувати їх не має сенсу, з огляду на те, що їх кількість з кожним днем тільки зростає. Так, в більшості випадків бажаний ефект, а саме зниження маси тіла досягається, але якою ціною?

Варто тільки задуматися про можливі наслідки, і стає очевидно, що загибель від ожиріння - це ще не найстрашніше зло. Є напасті і гірше.

Як з`являються такі дієти, власне кажучи, тут немає ніяких «таємниць Мадридського двору», береться який-небудь продукт, який і належить приймати протягом тижня або більшого терміну.

Все інше або забороняється, або сильно обмежується. Зрозуміло, що з раціону випадає безліч життєво необхідних для людини речовин, але розробники подібних харчових обмежень закривають очі на цю «дрібницю».

Все це ще можна зрозуміти і осягнути, адже в основі подібних методик, все ж, лежить якийсь цілком нормальний продукт, але коли мова йде про алкогольному напої, просто волосся стає дибки.

Отже, сьогодні я маю честь представити вашій увазі, можливо, апофеоз збоченій дієтології - пивну дієту. Її руйнівний вплив таке, що виникає цілком виправдана думка - це породження ворогів вітчизни, яких слід притягнути до кримінальної відповідальності, але про все по порядку.

Користь пива?

Для початку, в світлі актуальних загальноросійських тенденцій, слід зайнятися критикою алкогольних ідей. Тільки не подумайте, що я з упертістю зануди, почну поливати брудом всіх тих, хто, епізодично торкається до спиртного. Строго кажучи, в алкоголі немає нічого жахливого, якщо, звичайно, він вживається в розумних кількостях, і далеко не на постійній основі.

До того ж, що не менш важливо, потрібно враховувати і якість самого напою. Ось тут-то і виникає маса питань до вітчизняних пивоварам, велика частина яких, залишається без відповідей. Вся справа в особливостях виробництва пінного напою. Як це робиться?

наявність отрут

Вважаю, багатьом відомо, що пиво виробляється методом бродіння. Саме так цукру перетворюються в звеселяючий етиловий спирт. Тут-то і виникає перший камінь спотикання, адже цей процес завжди протікає з утворенням безлічі неймовірно небезпечних для людини, так і для будь-якого живої істоти, речовин.




Йдеться про наступні хімічні сполуки: метанол, альдегіди, високомолекулярні спирти, більш відомі під ім`ям сивушні масла. За різними джерелами, зміст цих речовин в пиві, перевищує аналогічний показник в міцних спиртних напоях приблизно в 15 разів.

Стверджується навіть таке, що якби горілка вироблялася з того ж спирту, що і пінний напій, її було б неможливо пити. Беручи до уваги, сказане вище, стає, очевидно, що регулярне вживання пива, і розглянута дієта саме це і передбачає, що є неймовірно небезпечним заняттям, здатним зруйнувати будь-який, навіть найміцніше здоров`я.

Пиво - джерело вітамінів групи B

Так, сировину, яке застосовується для виготовлення пінного напою, дійсно є джерелом вітамінів групи B. Але, слід врахувати особливості його виготовлення, а саме наявність кип`ятіння сусла. В результаті цього від спочатку корисної складової не залишається навіть сліду.

Частка цих корисних речовин, настільки незначна, що для отримання добової норми вітамінів B слід щодня вживати не менше 10 літрів пива. Про яку користь тоді може йти мова?

Пиво корисне для травлення

Очередной бред, виголошений неосвіченим людиною. Вся справа в тому, що в пиві містяться такі речовини, як всілякі смоли, спочатку входять до складу хмелю. При постійному вживанні, ці хімічні сполуки здатні викликати безліч серйозних захворювань, в числі яких онкологічна патологія шлунка, кишечника, підшлункової залози і так далі.

Протипоказання до пивної дієті

З огляду на вищесказане, а так само ймовірність виникнення пивного алкоголізму, стає, очевидно, що єдиним протипоказанням до цієї дієти є наявність здорового глузду.




Ніякі стану здоров`я тут приводити не слід, пивна дієта протипоказана всім і кожному. Зазвичай я нагадую про необхідність отримання кваліфікованої консультації, але в нашому контексті це не доречно.

Просто уявіть собі реакцію лікаря на питання: доктор, чи можна мені дотримуватися пивний дієти? У кращому випадку, він виставить вас зі свого кабінету, в гіршому - видасть направлення до нарколога, а заодно і до психіатра.

Власне, дієта

У ознайомлювальних цілях приведу зразкове меню, тим більше, що воно досить нехитре. Тривалість цього дійства повинна складати один тиждень. Кожен день слід на ніч випивати по одному літру пива, і трохи їсти.

• Перший день. 1 літр пива і 100 грамів гречки.
• Другий день. Літр пива і сто грамів відвареної курки.
• Третій день. 1 літр пива і 100 грамів відвареної риби.
• Четвертий день. Літр пива і сто грамів відвареного м`яса.
• П`ятий день. 1 літр пива і будь-які овочі.
• Шостий день. Літр пива і більше нічого.
• Сьомий день. Мінеральна вода в будь-якій кількості.

висновок

Вважаю, зрозуміло, що з огляду на мізерність раціону, втрата маси тіла цілком очевидна. Але, ось питання - причому тут пиво? Напевно, в найближчому майбутньому слід чекати горілчаних, коньячних, винних і тому подібних дієт.

Нехай їх творці їх і дотримуються. А всім іншим я настійно рекомендую обходити ці «шедеври» стороною.

Будьте здорові!

Тетяна, likuvati.ru



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Пивна дієта - худнемо із задоволенням