Шкода куріння для дитячого здоров'я

Шкода куріння для дитячого здоров`я Безумовно, що кожен батько турбується про хороше здоров`я для своєї дитини, але багато хто не знає про приховану небезпеку тютюнового диму, який може викликати цілий ряд проблем зі здоров`ям і хворобами у дітей раннього віку. Шкода куріння для дитячого здоров`я величезний, так як тютюновий дим зазвичай містить більше 4000 хімічних речовин, багато 250 з яких були визнані отруйними, і понад 70 - канцерогенні. Вплив тютюнового диму, не може мати безпечний рівень. Тютюновий дим складається в основному з нікотину. Саме нікотин викликає сильне звикання і курцеві дуже важко кинути курити, тому що є звикання. Нікотин є надзвичайно швидкодіючим препаратом. Він досягає мозку протягом 15 секунд після вдихання. Якщо дитина буде курити, то це, безумовно, негативно вплине на роботу його мозку.

Маленькі діти піддаються найбільшому ризику розвитку проблем зі здоров`ям, так як вони проводять багато часу з батьками курцями. Тютюновий дим небезпечний, тому що їхні легені і тіло набирають вагу і розвиваються. Якщо повітря зіпсований сигаретним димів, для дитячого здоров`я молоді розвиваються легкі отримують більш високу концентрацію вдихається токсинів, ніж легкі дорослої людини, так як легкі дитини працюють швидше. У дорослих, вдих і видих приблизно від 14 до 18 разів на хвилину, а новонароджені можуть дихати 60 разів на хвилину.

Немовлята, чиї матері курять під час вагітності часто важать менше при народженні, ніж ті, хто народився у некурящих матерів. Низький вага дитини при народженні є однією з головних причин смерті дитини. Немовлята, чиї матері курять під час вагітності, схильні до підвищеного ризику інвалідності та дитячого церебрального паралічу. Діти, які схильні до впливу пасивного куріння після народження в 2 рази частіше гинуть від раптової смерті у дітей від одного місяця до одного року. Значно збільшується ризик респіраторних захворювань, пневмонії та бронхіту, захворювань вуха, носа і горла. Шкода куріння під час вагітності викликає вроджені дефекти, такі як ущелина губи або неба. Діти матерів, які курили під час вагітності, частіше страждають поведінковими проблемами, такими як гіперактивність, ніж діти некурящих матерів. Шкода куріння сприяє зниженню успішності дитини в школі і зниження інтелектуальних здібностей.

Вдихання сигаретного диму дратує вушну раковину, і подальше набухання призводить до інфекцій, які є найчастішою причиною втрати слуху у дітей. Легкі дітей, які регулярно дихають тютюновим димом, розвиваються повільніше. Пасивне куріння може бути причиною дитячої лейкемії, лімфоми та пухлини головного мозку.

Якщо ви курите, переконайтеся, що ви робите все, що можна, що б захистити здоров`я дитини від пасивного куріння.

Для того щоб діти не вступали в контакт з тютюновим димом:

• Не паліть в автомобілі і квартирі, будинку.

• Якщо ви курите, і не бажаєте кинути куріння, робіть це за межами будинку;

• Просіть гостей курити на вулиці, і регулярно провітрюйте приміщення;

• Створіть місця для куріння поза домом, квартири і переконайтеся, що всі попільнички знаходяться поза досяжністю дітей.




Дитяче здоров`я страждає і від дитячого куріння, на жаль. Це дуже реальна проблема сьогодні, так як діти починають курити у віці 11-12 років. Підраховано, що понад 60% дітей пробували курити або курять, перш ніж вони закінчать школу. Так як дорослі сьогодні набагато краще інформовані про шкоду куріння, багато батьків зупиняють більшість нових курців у віці до 18 років. Чим раніше діти стають курцями, тим більша ймовірність, того, що вони стануть залежними від, шкідливої звички. 90% дорослих, які викурили свою першу сигарету у віці до 18 років, хворіють на хронічні захворювання.

Шкода куріння підтверджується і тим фактом, що це основна причина смертності в світі. 90% людей, які захворіли на рак легенів, курили. Рак легенів є однією з найпоширеніших причин смерті від раку в світі. Курці також мають більш високий ризик розвитку таких захворювань:

• Рак сечового міхура;

• Рак нирок;

• Рак горла;

• Рак стравоходу;

• Рак підшлункової залози;

• Рак шлунку;

• Рак носа і придаткових пазух;




• Рак шийки матки;

• Рак кишечника;

• Рак яєчників.

Є цілий ряд причин, за якими діти починають курити. Ось основні з них:

• тиск з боку однолітків;

• необхідність бути дорослими і бажання експериментувати;

• інші члени сім`ї курять.

Якщо ви турбуєтеся, про те що б не виникла небезпека для дитячого здоров`я і діти ні курили, то краще за все подайте їм хороший приклад, і якщо ви курите, киньте курити самі. В іншому випадку, спробуйте поговорити з ними, але не вступайте в конфронтацію. Переконайтеся, що вони знають якої шкоди куріння на дитяче здоров`я. Шкода куріння на дитячий організм величезний, тому запобігання шкідливої звички, набагато краще, ніж боротьба зі шкідливою звичкою. Згадайте, як ви були підлітком. Ви не хотіли слухати батьків, і скоріше за все, робили протилежне тому, що вони сказали вам робити. Якщо ви дуже жорстко і постійно будете забороняти курити, то результату не буде. Потрібно знайти правильний підхід. Обговоріть з ними тему куріння, побудуйте розмову таким чином, що б факти дозволили їм побачити наслідки і шкоду куріння.

Регулярні фізичні вправи для дитячого віку, це хороший спосіб запобігти початку їх куріння. При виснажливої навантаженні дітей, якщо вони вже курять, їхні легені швидко очистяться і менш ймовірно, що вони будуть палити в подальшому.

Постарайтеся проявляти більший інтерес до життя своїх дітей, запропонуйте розвивати їм свої таланти і навички які їм подобаються. Допоможіть їм відчувати себе краще і тоді ви зможете розпізнати і зупинити звички, шкідливі для дитячого здоров`я, такі як куріння, в першу чергу.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Шкода куріння для дитячого здоров'я