Допомога маленькій дитині для здоров'я

Допомога маленькій дитині для здоров`я Чи не втрачайся, якщо дитині буде потрібно медична допомога! Безумовно, ти не можеш знати все досконально про ту чи іншу хворобу. У важких ситуаціях допоможе доктор. У твоєму арсеналі відмінне знання особливостей розвитку малятка, інтуїція і безмежна любов! Який може бути допомога маленькій дитині для здоров`я?

Застуда чи вірусна інфекція рідко протікає без температури. Лихоманка - відповідь організму на впровадження мікробів. Візьми її в союзники! Фахівці рекомендують для здоров`я не приймати активних заходів щодо зниження температури тіла, якщо вона не досягає 38,5 С. Але є істотна обмовка: вичікувати можна лише в тому випадку, якщо малюк нормально переносить підйом температури до таких цифр. Надмірне занепокоєння або, навпаки, виражена млявість малятка - сигнал, що ти повинна допомогти своєму скарбу.




Саме так виглядає ідеальне лікування для здоров`я. Будемо до цього прагнути. По-перше, створи лихорадящим малюкові потрібний мікроклімат. Повітря в кімнаті має бути прохолодним, тобто не вище 20 ° С (оптимально - 18 ° С). Крихітку з високою температурою потрібно роздягнути, бажано зняти підгузник. Не примушуй маленького чоловічка їсти, але частіше пої його. Якщо температура поступово перевищує умовно безпечну кордон, прийми прості заходи. Набери в тазик прохолодної води, змочуй м`яку серветку і обтирати малюка. Приділи увагу зонам поверхневого розташування судин: віскі, пахви, пах, шийка. Не бійся, ти не застудити маленької дитини! Зверни увагу на ознаки блідої гіпертермії: маленька дитина млявий, кисті рук і стопи крижані, незважаючи на високу температуру- шкіра бліда і суха. У такій ситуації дай малюкові разову дозу жарознижуючого препарату, зігрій його за допомогою теплого пиття і вовняних шкарпеток і виклич швидку допомогу. Це небезпечний стан.

Розпочатий нежить, як правило, не проходить швидко, за день або два, а для здоров`я небезпечно. Риніт може дошкуляти крихітку в середньому 7-10 днів. Важливо регулярно очищати маленький носик від надлишку слизу: «забитий» ніс створює загрозу розвитку отиту і утруднює дихання. Легше евакуювати рідке виділення, тому перед процедурою очищення закапай носик сольовим розчином. Уклади крихітку на спинку і акуратно закапай по 1-2 краплі кошти в кожну ніздрю. Для карапуза постарше краще вибрати сольовий розчин у вигляді спрею. Очистити носик від слизу можна за допомогою аспіратора. У ніздрю і відпусти стислу «грушу». Увага: тільки в очищений носик можна закопувати лікувальні або судинозвужувальні краплі! Як бути, якщо малятко під час очищення носика хвилюється і плаче?




Якщо ти виконуєш процедуру акуратно, то у тебе немає причин для занепокоєння. Маніпуляція по очищенню носових ходів не болюча, а просто неприємна. Про це і сигналить плач крихти. Почервоніння кон`юнктиви найчастіше пов`язано з вірусною або бактеріальною інфекцією. Не дивуйся, але око може відреагувати на ГРВІ! У будь-якому випадку, крихітку потрібно показати окуліста. Що можна зробити самостійно? Промий очей крихти кип`яченою водою. Ти повинна приготувати чисті ватяні - тампони - для кожного очка окремий. Змоченим у воді ватяним кулькою промий очне яблуко в напрямку від зовнішнього кута до внутрішнього. Зміни тампон і повтори процедуру для іншого очка. Доктор призначив краплі? Врахуй, що очні краплі стерильні і у них обмежений термін зберігання: запам`ятай дату відкриття флакона. Після того як око промитий, акуратно відтягни нижню повіку донизу і закапай 1-2 краплі лікарського розчину. Причиною почервоніння ока може бути травма. Малюк запросто може нанести її непомітно для тебе пальчиком або нігтиком. Терміновий лікарський огляд обов`язковий.

Запалення порожнини вуха - отит - може мати стрімкий початок. Причина його виникнення - інфекція, яка в більшості випадків проникає в вушко з носика. Справа в тому, що порожнина носа має сполучення з порожниною середнього вуха. Канал, що з`єднує ці дві освіти, у дітей набагато ширше, ніж у дорослих, тому ймовірність закидання інфекції в слухову трубу у малюків набагато більше. Це і є причиною частих отитів крихіток. Хворий малюк відчуває сильний біль. Першими ознаками неблагополуччя є тривалий плач малюка, неспокій, порушений сон і відмова від їжі (характерно, що маленька дитина жадібно бере груди, але тут же кидає її). Дотик до маленького вуха болісно і викликає занепокоєння у малятка. Запам`ятай: не можна гріти вушко, поки точно не встановлено характер отиту!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Допомога маленькій дитині для здоров'я