Очищення шкіри народними засобами


Шкіру очистить картопля

картопля

Досить довго мене турбувало шкірне захворювання, докторане могли точно діагностувати його, чи то це псоріаз, то чи екзема або діатез.Даже висловлювали свою думку, що це захворювання невиліковне. Але один случайіз моєму житті поміняв мої погляди на медицину, після чого я стала вірити, чтоболезні можна лікувати, не вдаючись до ліків. Підказала народне лікування мнеодна літня жінка. Їхали ми з нею в поїзді, побачивши мої руки, вона подсказаламне як провести очищення шкіри в домашніх умовах.

Взяти картоплю саме рожеву, ретельно промити, затемтщательно натерти її на терці. Натертий картопля прикладати до поражённимместам, як підсохне, поміняти свежім.Я так і зробила, тіло дуже гріло, але після цього шкіра очистилася. Хотілося б, щоб цей рецепт ще кому ні-будь нагоді.


Трав`яний відвар попей - очисти тіло від вугрів!

трав`яний відвар

Досить часто молодих людей турбує вугровий сипь.Рецепт, який я хочу вам запропонувати, помогмногім моїм знайомим позбутися цієї проблеми. Маю велику надію, що і другімлюдям він також допоможе.

Для цього візьміть 100 грам пекучої кропиви подрібнити, 100г коренів лопуха, 50 грам чистотілу, 100 грам череди. Суміш з трав заліть600 грамами окропу, дати настоятися, поки не охолоне, потім процедітьпоставіть в холодильник.

Приймати по півсклянки 2-3 рази на день на протяженіімесяца. У міру необхідності лікування можна продовжити до повного очищення шкіри.Цей відвар також чудово позбавляє від лупи, якщо їм мити голову.


Очищення шкіри кукурудзяним борошном

борошно


Не так давно я купувала на базарі кукурудзяну муку, чтобисваріть мамалигу. Продавець поцікавилася, з якою метою яеё купую. Я їй розповіла. Вона мені в свою чергу розповіла про те, чтоодна жінка набуває цю муку, щоб очищати шкіру. Вона втирає в шкіру мукуво час миття. Тоді я допустила таку думку - «Може і мені вдасться позбутися від білих твердих бляшок на обличчі?».

Вдома я намочила обличчя водою, після чого, мокрий палець макалав кукурудзяну муку і втирала в бляшки навколо носа. Після проведення несколькіхтакіх процедур моя шкіра стала чистою і гладкою.


Oчіщеніе шкіри народними засобами

трави

Настій з трави маргаритки і фіалки триколірної хорошоочіщает шкіру, усуваючи лущення шкіри, вугрі і висипання на шкірі. Застосовувати данноенародное засіб в якості умовно. Навесні дуже хочеться бути красивою іеффектной! Для приготування настою знадобиться по одній чайній ложці травимаргаріткі і фіалки, залити одним літром води кімнатної температури, датьнастоятся 8-10 годин (на ніч) Після цього процідити.

Чистяк - це теж одне з яскравих весняних рослин. Цветётето рослина яскравими і великими квітами на коротких квітконіжках. Виглядає він какмаленькій букетик. Дуже красиво дивитися, коли він цвіте в масі, виглядітето як один суцільний жовтий килим, а якщо зростає окремо, то, як жёлтийфонарік на темній землі. Чистяк - прекрасно чистить кров, як наслідок кожастановітся теж чистої.

Візьміть дві чайні ложки трави Чистяк залийте стаканомводи, поставте на вогонь і доведіть до кипіння, після чого процідити. Прініматьпо кілька ковтків протягом дня. Дуже хорошоумиваться цим настоєм, щоб посилити лікувальний ефект можна додати настойромашкі.

- Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та ще кілька слів, натисніть Ctrl + Enter
- Вам не сподобалася стаття або якість поданої інформації? - Напишіть нам!

Вмивайтеся Дегтярний милом

Дьогтьове мило


Дуже просте народний засіб, яке допоможе в очіщеніікожі - кожен день вмиватися вранці і ввечері, застосовуючи дегтярное мило.Умиваться треба гарячою водою. Після того як ввечері вмилися, тщательновитереть особа і намазати маззю свого приготування.

Для приготування цієї мазі знадобиться одна столова ложкаберёзового дьогтю, солідолу і оливкового масла. Отриману мазь необходімовтірать легкими рухами рівномірно в шкіру.

Таку процедуру добре робити 10,20 а краще навіть 30 хвилин, приділяючи особливу увагу уражених ділянок шкіри, але не забуваючи і про здорову шкіру. Після проведення такойпроцедури, особа промокніть серветкою або бавовняною тканьючтоб обличчя не блищало, можете лягати спати.


Очистить шкіру розторопша

Рани, які гниють або ж уповільнені трофічні язвизасипают порошком з листя і квіток расторопші.Ето надає ранозагоювальну дію.

Знову ж настій з расторопшіпрінімают всередину при шкірних хворобах. У склянку насипають три чайних ложкіізмельченних листя і квітів, після чого заліваюткіпятком, закривають щільною тканиною, дають настоятися до повного охолодження, проціджують, п`ють рівними порціями протягом дня. Продовжувати до повного зцілення.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Очищення шкіри народними засобами