Оцет і цибулю мозолях не друг!

Хочу допомогти порадою людям, що страждають наростами на підошві і пальцях, а також мозолями.

Раніше я танцювала. А одного разу, на концерті мій номер оголосили завчасно. Так як з костюмами в той час (1959 рік) було туго, то мене взували й одягали все, хто був поруч. Чоботи наділи на два номери більше, та ще й мокрі всередині. Так я і виступила. А через два тижні мої ноги вкрилися суцільною твердою мозолем. Це була нестерпна мука. Два рази робили операцію, але коріння залишалися і все відростають по новому. Не хотілося жити, не те, що танцювати. Чим тільки не лікувалася ...
Допоміг мені один дідусь, Царство йому Небесне. Ось цей рецепт. Натріть цибулину на тертці, залийте її оцтом і перемішайте. Тепер добре попарте ноги, зріжте, по можливості все, що можна зрізати, а потім прикладіть суміш з лука і оцту до мозолі. За тиждень ви від неї позбудетеся. Процедуру цю я робила на ніч.

Якщо тріскаються п`яти, то мийте їх частіше, витирайте досуха, змастіть оцтом і чекайте, щоб висохли. На ніч прикладати компрес з меду. Все пройде. Але стежити треба постійно. Бажаю всім міцного здоров`я!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Оцет і цибулю мозолях не друг!