Поділюся з читачами лікуванням від вугрів

Якби не попалася мені прохання про допомогу читачки, то я б і не згадала, що сорок п`ять років тому сама страждала цим малоприємним для молодої дівчини захворюванням.

Спочатку трохи відступу. У 1954-1956 роках у нас в селищі по руках ходив аркуш паперу, в якому був описаний рецепт однієї нової на той час розтирання. Також на тому аркуші була адреса і номер аптеки в місті Москві. Була також і прізвище жінки-фармацевта. Вона писала про растирку, яка через тридцять з гаком років отримала назву «Ме-новазін». Спирт тільки 76-градусний, Новокаїн, Ментол, Анестезин - це компоненти тієї розтирання.




І способи застосування. При головних болях протирати за вухами. При радикуліті приносить полегшення, але не виліковує, так як організм має наявність солі. А ось геморой виліковує повністю (дослівні її слова: «Чоловік моєї знайомої хворів гемороєм 15 років і після триразового користування цим розчином повністю вилікувався, змащуючи шишки гемороїдальні»).

У 1957 році, навчаючись в училищі, написала я їй листа в Москву з проханням допомогти від вугрів позбутися, а вони у мене були завбільшки з горох і запалені. Жінка-фармацевт, вже тоді будучи на пенсії, зайшла в одну з московських аптек провідати своїх колег, і їй вручили мій лист (писала я навмання, на адресу однієї з аптек). І написала мені відповідь: «Препарат надіслати не можу, але лосьйон називається Молоко Відаля і складається він з спирту та сірки. На флакон - 100 мл спирту, на дні осад сірки повинен бути в 1 см. При вживанні збовтувати. Цей лосьйон вам і самої можна приготувати ... »

І що ви думаєте? Угри від цієї народної растирки, яку я тут же по її листа замовила, дійсно зменшилися в розмірах і зникли. І свербіння не було! Протирала обличчя три рази на день. Ось так от народна медицина мене від вугрів позбавила.

А зараз, після такого тривалого часу, всім дівчатам, висипом вугрів страждають раджу ще й крем Афомін. Це - болгарський крем, який також сильно з вуграми справляється.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Поділюся з читачами лікуванням від вугрів