Опік паром

Був ще такий випадок
Мій племінник обжог паром всі груди, руки, обличчя, шию, вуха і сорочка пристала до тіла, яке було все в пухирях і струпах. Я дізналася про це через тиждень, зварила мазь з трав, а ще з цих же трав зварила відвар. Зазнала в лікарню, взяла ватку і бинт. Ваткою промила наваром трав вуха, шию, де не було забинтоване. Струпи змилися, почервоніло все тіло і палило йому. Але через 15 хвилин тіло побіліло. Потім я ці місця змастила маззю. Вночі дружина мочила бинти відваром трав. На другий день я знову промила рани відваром трав, і знову помазала маззю .... За тиждень він уже був удома.

А мазь і відвар трав я готувала так. Чи не дозуючи, а, скільки моя рука візьме, трави, стільки і кладу: лист горіха, лист кропиви дводомної, лист бузини, лист подорожника, чистотілу і в`юнків - вся рослина, лист і колір бадиля, лист мальви, лист пасльону чорного, лист меліси , лист м`яти, лист полину і лист котовника. Чого немає - не біда. Був би лист горіха, чистотілу, нагідок, бузини, кропиви. Мою, ріжу, мелю через м`ясорубку і в банку складаю: 1 частина суміші трав і 1 частина будь-якого жиру, масла. Варю на водяній бані 4 години (банку прикрита жерстяної кришки не герметично). Охолоне - проціджую на марлі. Травку не викидати - кладу в банку, і в холодильник. А решта знову кип`ячу на водяній бані 15 хвилин. Охолоджую, і мазь готова. Перед застосуванням перевіряти так: намазати частина на пробу (перевірити, чи не буде алергії). Якщо алергія, то потрібно лікувати низкою, нігтиками.
Лікуйтеся з Божою поміччю і моїми порадами ...



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!