Лікування свічками

Вогонь завжди вважали священним. Присутність вогню відчувається практично скрізь: від вулканічного полум`я до звичайного тепла тіла, від сонячних спалахів до іскри інтелекту.

Свічка - це потужний символ світла і вогню в нашому житті.

колір свічки і її вібраційна сила активізуються, вивільняються і посилюються, коли вона збуджена. Якщо свічка горить, то колір виходить і впливає на тих, хто знаходиться в межах навколишнього простору. Ефективними є церковні свічки.

Не можна задувати свічку (одна творча сила не повинна використовуватися для придушення іншої творчої сили), а використовувати невеликий ковпачок або конус з фольги, щоб погасити полум`я.

Колір свічки пов`язаний з певними метафізичними асоціаціями [Т. Ендрюс, 1998].




Біла свічка - символ чистоти. Вона підсилює ефект будь-якої кольорової свічки, поруч з якою горить, очищає і пробуджує надію. Якщо біла свічка коптить, то це вказує на спалювання негативної енергії в цьому пространстве.Когда копчення припиняється, то простір очистився.

Червона свічка - символ любові, здоров`я і досягнення мети. Це свічка пристрасті і сексуальної енергії, яка є виразником нашої основної життєвої сили.

Рожева свічка - символ любові і успіху. Вона пробуджує почуття власної гідності і бездоганності життя, стимулює чистоту намірів і може пробудити бачення істини.

Зелена свічка - свічка зростання і руху. Вона врівноважує енергії тіла і розуму, може допомогти відкрити різні рівні підсвідомості.

Синя свічка - символ духовного розуміння. вона збуджує нашу природну сприйнятливість, що зцілює вплив на дітей.

Сіра свічка - символ ясності. Вона пробуджує нашу природну інтуїцію.

Коричнева свічка пробуджує почуття впевненості.

Фіолетова і пурпурна свічки - символи духовності, сили

1 майстерності. Ці кольори сприяють успіху, натхнення і духовним прагненням.

Коли ми запалюємо свічку, кольорова енергія вивільняється в атмосферу. Вона може вбиратися людиною. Енергія, яка вивільняється свічкою, буде поглинатися нашої аурою і вбиратися тілом. Чим більше ми зосереджуємося на цьому процесі, тим ефективніше він буде відбуватися.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Лікування свічками