Ефективний засіб від кашлю

Якось давно прочитала книгу (вже не пам`ятаю хто був автор) з назвою «Корисні властивості меду». На той момент у мене дуже сильно хворіла мама - 8 місяців виснажливого кашлю. Всі таблетки були перепробувані, всі засоби використані. Але кашель, стихаючи на деякий час, з`являвся знову. І ось в цій книзі я знайшла рецепт - засіб від кашлю. Не зволікаючи ні секунди я побігла в аптеку і на ринок, купила все необхідне і зробила засіб. Після того, як воно було все випито, кашель у мами зник. Це було диво! З тих пір я користуюся цим рецептом сама і раджу всім своїм знайомим користуватися простим, але дуже ефективним засобом від кашлю.

Отже, ефективний засіб від кашлю - сироп з гліцерину, лимонного соку і меду.

Що потрібно для засобу від кашлю?




Потрібно купити в аптеці гліцерин. Він продається в 25-міллілітрових скляночки. Досить буде однієї склянки, але якщо хочете підсилити ефект, можна купити дві. На ринку потрібно купити хороший якісний мед (приблизно склянку) і один лимон.

Як готувати?

Лимон занурити в воду, поставити на вогонь і варити на тихому вогні протягом 10 хвилин. Далі лимон потрібно розрізати навпіл і вичавити сік в склянку. В лимонний сік влити весь гліцерин з склянки, розмішати. Заповнити склянку з лимонним соком і гліцерином доверху медом і як слід перемішати.

Як вживати?

Дозування вживання такого сиропу від кашлю залежить від того, наскільки запущена хвороба. При несильному кашлі досить три рази в день вживати сироп по одній чайній ложечці перед їжею і на ніч. При сильному виснажливому кашлі пити потрібно до 8 разів на день по чайній ложці і плюс ще вночі. У міру ослаблення кашлю кількість прийомів потрібно скорочувати. Пити сироп до тих пір, поки він весь не скінчиться. Таким чином, на курс прийому досить буває одного стакана сиропу. Перед кожним вживанням медово-гліцериновий сироп перемішується.

Це засіб від кашлю дійсно ефективне, перевірене не одним поколінням. Сподіваюся, воно допоможе і вам. Будьте здорові!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » Ефективний засіб від кашлю