Як зробити волосся густими? Корисні поради та перевірені рецепти

Мати густі локони від природи дано не кожному, правда, ситуацію цю можна трохи поправити за допомогою народних засобів. Особливо вони будуть корисні для тих, у кого волосся випадає через вплив постійних негативних факторів. Це часті фарбування,

термообробка, стрес і захворювання, які пов`язані з дисфункцією внутрішніх органів.

Хвилювання з приводу погіршення стану локонів має з`явитися, якщо Ви почали помічати, що втрачаєте більше 100 волосся в день. Народні рецепти, що передаються з покоління в покоління, повернуть колишню густоту пасом. Але застосовувати їх потрібно з регулярністю і тривалий час.

Зростанню волосся відмінно допомагає масаж голови, який неважко робити у себе вдома, використовуючи для цього він кедрового масло. Воно продається в будь-якій аптеці. Для початку нанесіть масло на шкіру голови, а потім легкими круговими масажними рухами помасажуйте її 15-20 хв., А потім ретельно змийте теплою водою.

Стимулюють зростання волосяних цибулин і ін. Масла. Приміром, рекомендують змішати по 1 ч. Л. касторової і реп`яхової масел з 2 ч. л. соку лимона. Втирайте цю суміш в голову, а потім змивайте за допомогою звичайного шампуню. Такі процедури добре робити перед кожним миттям голови.

Як зробити волосся густими?

Маски для густоти волосся: рецепти




Якщо у Вас є більше часу для того, щоб впритул зайнятися своїм волоссям, тоді робіть для них спеціальні маски для збільшення густоти.

Наприклад, візьміть 1 жовток, додайте до нього 1 ст. л. дріжджів в брикетах і 1 ст. л. відвару цілющої трави. Що стосується останньої, можете вибирати будь-яку. Правда, для рудого волосся краще підходить календула, для блондинок - квітки ромашки, для темного волосся - кропива, кора дуба і звіробій. Вся ця суміш повинна настоятися в теплому місці приблизно близько 1 ч.

Потім додайте в неї 1 ст. л. реп`яхової олії і 10 крапель будь-якого аромамасла. Наносите маску на всю довжину волосся від коренів, при цьому суміш повинна бути теплою. Потім замотайте голову поліетиленом на півгодини, далі промийте волосся в теплій воді. Для очікуваного позитивного ефекту робіть процедуру 10 разів з інтервалом в 3 дня.

Прекрасно допомагає імаска, зроблена на основі кедрових горішків або кедрової олії. Саме в цих речовинах присутня мікроелемент, який зміцнює волосся і сприяє їх росту. Отже, візьміть кедрові горіхи, потовчіть їх, при цьому постійно підливайте воду, щоб вийшла густа каша. Потім викладіть цю масу в керамічний горщик і поставте в духовку приблизно на 30 хв. У підсумку вийде суміш, яка нагадує звичайне молоко. Рекомендовано її втирати в шкіру голови кожен день протягом 2 тижнів, потім краще зробити перерву на 2 місяці.

відмінне засіб для густоти волосся - мигдаль. Для приготування маски з ним перемеліть 1/2 ст. мигдалю і додайте туди невелику кількість молока. Потім доведіть суміш до консистенції сметани. Наносите її на волосся приблизно на 2 год, а потім змивайте. Ефект буде особливо помітний, якщо проводити процедуру 1 раз на тиждень протягом місяця.




Якщо Ви любите робити трав`яні ополіскування, то густими волосся зробить відвар кропиви, календули і кореня лопуха. Крім того, такі кошти добре стимулюють обмін речовин, що дуже важливо для росту нових фолікулів.

Як зробити волосся густими?

Інні густота волосся: відгуки

Для збільшення густоти волосся можна спробувати різні БАДи, які продаються в аптеці.

  • Аліса: Ця біологічно активна добавка до їжі поліпшила стан моїх локонів. Щодо густоти НЕ я впевнена, але волосся стало випадати менше. Це теж приємний результат!
  • Дарина: Я читала, що в складі Inneov Густота волосся екстракт виноградних кісточок і зеленого чаю. Вони покращують мікроциркуляцію крові, що дуже важливо для забезпечення волосяних цибулин поживними речовинами. Таурин, так необхідний організму для стимулювання відновних процесів, сприяє росту сильних волосся, коли повністю виключена можливість деформації волосяних цибулин. Цинк, який також є в складі кошти, добре перешкоджає випаданню волосся, а також бере участь в синтезі кератину.
  • Юлія: Щоб побачити результат, потрібно пропити Інні як мінімум 3 місяці, тому не розраховуйте, що у Вас за 1 день волосся зміняться. Я приймаю препарат протягом року, роблячи перерви в кілька місяців. У мене ситуація суттєво покращилася!
  • Настасья: У мене волосся з дитинства рідкісні, Інні просто візуально збільшив обсяг, як мені здається. Але це, безумовно, теж відмінний результат.
  • Маргарита: Інні не можна застосовувати вагітним і годуючим груддю жінкам, а також дітям до 14 років. Так що краще не ризикуйте заради краси. Я використовувала цю добавку раніше, але з плануванням дитини приймати перестала.

Як зробити волосся густими?

Читайте також:

Серед народних засобів, що підвищують густоту волосся, і тих, що є в продажу, можна підібрати для себе підходящий варіант. Найважливіше - робити процедури і приймати препарати регулярно! Тільки в цьому випадку Ви досягнете результату. Пам`ятайте, що ріст волосся - фізіологічний процес, для його відновлення необхідно певний час. Тому не засмучуйтесь, якщо не отримаєте потрібного ефекту в швидкі терміни.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Як зробити волосся густими? Корисні поради та перевірені рецепти