Екранування волосся естель: відгуки. Як робити екранування волосся в домашніх умовах?

Індустрія краси не стоїть на місці. З`являються нові методи догляду за волоссям. Наприклад, екранування - процедура для поліпшення стану локонів. Сьогодні її можна робити вдома самостійно.

Екранування волосся: що це таке?

екранування волосся

Багато хто задається питанням, чи не є екранування волосся іншою назвою процедури ламінування? Ні, це абсолютно різні речі. Ламінат скріплює лусочки пошкодженого волосся і створює якесь захисне покриття від несприятливого зовнішнього впливу. Засіб, який наносять при екранування, заповнює собою нерівності і мікротріщини. Крім того, воно вбирається у волосся. Таким чином, на волоссі не тільки з`являється захисна плівка, а й відбувається їх інтенсивне харчування, відновлення зсередини. Як результат - додатковий обсяг і глянсовий блиск. Засіб для екранування може бути як будь-якого обраного відтінку, так і абсолютно безбарвним.

Екранування рекомендують робити жінкам з січеться волоссям. Склад розгладжує всі нерівності і запаює кінчики.




ця лікувальна процедура робить волосся більш еластичними. Після неї потрібно набагато менше сил витрачати на укладання, при цьому зовсім не обов`язково використовувати додаткові кошти - фена і звичайної гребінця досить.

Волосся отримують додатковий обсяг. Це стає можливим, тому що товщина кожного волоска збільшується приблизно на 10 відсотків.

Екранування волосся в домашніх умовах

Якщо у Вас будуть всі необхідні для процедури кошти, то екранування волосся в домашніх умовах зробити нескладно. Суть технології:

  • Промийте волосся, використовуючи якісний шампунь.
  • Нанесіть на них бальзам, розподіляючи його рівномірно.
  • Трохи підсушіть голову, щоб локони були трохи вологими. Бажано зробити це, не вдаючись до допомоги фена.
  • Нанесіть засіб для екранування рівномірно на всі волосся. Якщо воно з забарвлює ефектом, заздалегідь промажьте шкіру по контуру росту волосся жирним кремом, щоб під час процедури вона не забруднилася. Після закінчення зазначеного в інструкції часу змийте засіб під сильним напором води протягом хоча б 15 хв.
  • Висушіть волосся феном, встановивши його на гарячий режим.
  • Використовуйте засіб для закріплення, розподіливши його від коренів до кінчиків.
  • Знову висушіть волосся феном.

Як робити екранування волосся в домашніх умовах?

  • Освоїти практику екранування просто, головне - правильно підібрати необхідні цього кошти. При цьому врахуйте, вартість хорошого набору для екранування не може бути низькою. Використовуючи дешеві препарати, Ви ризикуєте зовсім не отримати бажаного результату.

Екранування волосся estel: відгуки

  1. Рита: Екранування Estel мені робили в салоні, результат вразив. Волосся стали приємними на дотик. Я змогла вільно розчісуватися, що не смикаючи локони гребінцем і не турбуючись за випадають волоски. Після цього такий препарат мені привезли з Польщі, і тепер я роблю процедуру будинку сама. Накопичувальний ефект мене дуже радує, хоча результат тримається лише 4 тижні.
  2. У перші дні після процедури, виконаної самостійно, волосся сильно електризувалося. Подружка порадила після миття волосся обполіскувати їх бальзамом, а потім вже наносити засіб. Так я і робила - проблеми більше немає. Радує простота застосування засобу для екранування волосся Estel і дуже швидкий ефект. Деякі на форумах називають його моментальним, але я відчуваю його приблизно місяць.
  3. Мілена: Процедуру екранування мені порадили в салоні замість ламінування. Істотних і принципових відмінностей під час нанесення засобу Estel я не помітила - мені здавалося, що виконується звичайне ламінування. Після миття волосся і їх просушування феном вони трохи поважчали і стали менш гнучкими. В салоні сказали, що поступово вони знову стануть м`якше. Вдома я вже не могла відвести очей від свого волосся в дзеркалі: ефект був такий, як ніби їх добре зволожили: вони були дуже гладкими і легко перебиралися між пальцями. Приємне відчуття. Тримався ефект 14 днів, хоча, ймовірно, він буде компенсуватися новими процедурами, так мені сказали майстри в салоні. Тому вирішила купити Estel собі, т. К. Наносити його можна вдома. Накопичувальний ефект цієї процедури вже працює - я 2 рази використовувала засіб самостійно. Волосся стали більш здоровими.

Екранування волосся: фото до і після




Екранування волосся Естель: фото

Екранування волосся Естель: фото

Екранування - косметична процедура, яка помітно покращує вигляд волосся, роблячи їх більш блискучими, гладкими і слухняними. Процедура доступна не тільки в салоні, але і в домашніх умовах. Важливо наносити засіб для екранування згідно з інструкцією! Ефектний вигляд локонів забезпечений, як мінімум на пару тижнів!

Читайте також: Як випрямити волосся кератином?



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Екранування волосся естель: відгуки. Як робити екранування волосся в домашніх умовах?