Бразильське вирівнювання волосся: відгуки. Користь кератинового випрямлення

Кератинове вирівнювання волосся - щадна процедура на відміну від ін. Способів випрямлення. Більш того, методика дозволяє зміцнити ослаблені локони. Виходить подвійний ефект - оздоровлення плюс випрямлення.

Випрямлення волосся кератином: методика

Негативний вплив навколишнього середовища, шкідливі звички - все це стає причинами втрати природного кератину нашою шкірою, нігтями і волоссям. Їх вигляд стає ослабленим.

При кератиновой обробці, молекули речовини проникають в структуру волосся, збагачуючи їх необхідними елементами, захищаючи від будь-якого шкідливого впливу. Локони змінюються в кращу сторону, стають більш блискучими і незвичайно гладкими.

Бразильське вирівнювання волосся

Виробників, що пропонують склади і засоби для випрямлення волосся дуже багато. Процедуру випрямлення починають з очищення волосся від пилу і шкірного сала. Потім з відстані 1 см від коренів по всій їх довжині наносять спеціальний кератиновий склад. Далі волосся висушують феном зі щіткою, не змиваючи засоби. Завершує цю процедуру власне розгладження волосся призначеним для цього спеціальним праскою. Вся процедура триває приблизно 3 год.

По суті, кератіновие випрямлення волосся - це їх інтенсивне лікування, насичення кератином - тобто протеїном, з якого наше волосся складаються майже на 90 відсотків




Читайте також:

Бразильське кератинове випрямлення волосся

Бразильське кератинове випрямлення (ВКТ) - не тільки добре приборкати неслухняні пухнасті локони, але і зробить їх здоровими і незвичайно блискучими.

Чому процедура називається саме «бразильське кератіновие випрямлення волосся»?

Бразильське вирівнювання волосся

У складі кератиновой формули - унікальні лікувальні рослини з Бразилії, а також багато активних корисних компонентів, основним з яких є сам кератин - речовина, яка зв`язує існуючі хімічні містки в структурі волосся, і тим самим відновлює його структуру. Крім кератину, до складу випрямляє спеціального складу також входять речовини, що консервують з`єднання кератину і забезпечують їх активну термозахист, а також захист від шкідливого випромінювання.

Препарат ВКТ можна використовувати навіть на дуже пошкоджених волоссі без будь-якої шкоди для них. Більш того, завдяки кератину і ін. Рослинним компонентам, структура волосся повністю відновлюється. BKT не містить будь-яких сильних хімічних речовин. Дія спеціального засобу настільки щадне, що може використовуватися для фарбованого волосся. По суті, його можна застосовувати абсолютно для будь-яких типів локонів. Склад добре проникає всередину волосся, відновлюючи їх, а зверху покриває волосяні стрижні захисною плівкою, запобігаючи подальше їх пошкодження.

Що ж це за речовина - кератин?




Бразильське вирівнювання волосся: відгуки

Це різновид білка з високим вмістом амінокислоти під назвою цистин. В процесі процедури випрямлення кератин добре обволікає волосся і проникає всередину їх стрижня, забезпечуючи максимальний захист. У препаратах ВКТ - кератин - це «рідка форма наших волосся». Молекула кератину, завдяки своєму маленькому розміру, глибоко і легко проникає в кутикулу волоса, допомагаючи покращувати його структуру зсередини. У поєднанні з ін. Активними речовинами кератин дає волоссю силу, блиск і пружність. Речовина для препарату ВКТ беруть з вовни зеландські овець, т. К. Саме вона вважається самою екологічно чистою.

Бразильське кератинове випрямлення волосся: відгуки

  • Юлія: Поділюся моїми враженнями і результатами. Після літньої відпустки я дозріла для процедур по догляду за волоссям і вирішила поєднати їх з кератиновим випрямляння. Моє волосся були пофарбовані, від природи кучеряве і втомлені від сонця, сухі і тоненькі на кінчиках. Після процедури я не впізнала себе в дзеркалі! Результат приголомшливий!
  • Ксюша: Волосся після кератину особисто у мене стали дуже м`які, блищать. Я стала їх швидше сушити і легше укладати. Волосся набагато довше залишаються чистими, і це дуже приємно.
  • Лера: Я поставила для себе рекорд після кератину. Час укладання скоротила зі звичних для мене щоденних 30 хв до 5 хв. Дозволяю собі поспати довше.

Бразильське вирівнювання волосся: фото

Бразильське вирівнювання волосся: фото

Бразильське вирівнювання волосся: фото

Бразильське вирівнювання волосся: фото

Зробити волосся слухняними, блискучими і сильними допоможе така процедура, як кератіновие випрямлення воло. Цей спосіб дозволяє не тільки зробити локони більш привабливими зовні, але і зміцнити їх зсередини.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Бразильське вирівнювання волосся: відгуки. Користь кератинового випрямлення