Снід можна перемогти?


Кілька років тому в якійсь газеті була опублікована стаття про вірус СНІДу. Прочитавши її, я записав у блокнот те, що вважав за важливим і корисним. Думаю, що мої записи можуть зацікавити читачів.

Та стаття називалася «Вірус СНІДу в капкані». Вона оповідає про те, що японським ученим в ході наукових досліджень вдалося виявити компонент, який блокує вірус СНІДу і не дає йому розмножуватися в організмі людини. Він міститься в корені валеріани. Як стало відомо, вірус СНІДу, потрапляючи в кров, знищує лімфоцити - безбарвні клітини крові, які відповідають за імунітет, і швидко вражає весь організм. Під час експериментів японцям вдалося зловити вірус в «капкан», тобто зупинити його подальший розвиток і вивести за межі клітинного ядра. Ефекту досягли, коли заражені лімфоцити змішали з розчином валеріани, яка блокувала вірус СНІДу. Потрапляючи в розчин валеріани, вірус не розмножувався і не виживав. Під впливом одного з компонентів цього кореня обсяг вірусу, що міститься в лімфоцитах, зменшувався більш ніж на 80%. Цей новий метод повністю відрізняється від відомих до цього часу способів лікування СНІДу тим, що речовина, що входить до складу кореня валеріани не рятує від захворювання, але і не дозволяє йому потрапити в здорові клітини. Вчені сподіваються на те, що цей засіб разом з уже відомими способами профілактики та лікування дасть можливість призупинити поширення цієї страшної хвороби.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!