Як правильно приймати метформін для схуднення: відгуки лікарів і споживачів

Більшість препаратів, що дозволяють знизити вагу, з самого початку не мали такої мети. Найчастіше подібний ефект від їх застосування спочатку використовувався бодибилдерами і іншими спортсменами, яким було потрібно будь-яким способом позбутися від жирових відкладень, а після їх практику переймали прості споживачі. У число подібних препаратів увійшов «Метформин Ріхтер».

«Метформін»: основні характеристики препарату

Активна речовина препарату - гідрохлорид метформіну

Активна речовина препарату - гідрохлорид метформіну, що володіє здатністю стабілізувати інсулін, знижуючи його рівень, а також впливати на відсоток холестерину в крові і вуглеводний обмін. Медикамент використовується для лікування діабету 2-го типу, а також запобігання ожиріння внутрішніх органів.

Як такої чіткої орієнтування на скидання зайвої ваги «Метформін» не має. Цей «бонус» проявляється внаслідок блокування голоду, а також пригнічення синтезу глікогенів, чим не забарилися скористатися бодібілдери, а слідом за ними - і прості споживачі, стурбовані проблемами своєї фігури. Механізм дії препарату створює дефіцит енергії, яку організму доводиться брати з вже накопичених жирових запасів: того ж можна досягти і через урізання калорійності раціону.

Читайте також:

Як приймати «Метформін» для схуднення?




Важливо розуміти, що, оскільки препарат не орієнтований на зниження ваги

Важливо розуміти, що, оскільки препарат не орієнтований на зниження ваги, окремої інструкції по застосуванню «Метформіну» для схуднення не існує. Всі, хто намагався скоригувати фігуру з його допомогою, користувалися класичним алгоритмом прийому, орієнтованим на придушення почуття голоду.

  • Доросла доза - 1 / 2-1 шт. під час їжі, запиваючи водою. Максимальна добова доза - 3 таблетки.
  • Тривалість курсу не повинна перевищувати 90 діб, однак для відсутності звикання рекомендовано робити перерви через кожні 15 діб.
  • У процесі прийому «Метформіну» обов`язково регулювати водний баланс: на кожен кг ваги потрібно випивати 30-35 мл чистої води в день.

Фахівці відзначають, що найкращий результат досягається при поєднанні препарату зі змінами раціону. Однак голодування або жорсткі дієти використовувати не можна. Також в процесі лікування потрібно відмовитися від алкоголю.

«Метформін» для схуднення: відгуки лікарів і споживачів

Що стосується безпосередньо живого думки з боку тих, хто пробував скидати вагу за допомогою «Метформіну»

Що стосується безпосередньо живого думки з боку тих, хто пробував скидати вагу за допомогою «Метформіну», то тут все неоднозначно. Присутні й негативні коментарі, в основному виходять від людей з проблемами гормонального фона- і позитивні, де результат від прийому препарату помічений на зниженні рівня цукру. Однак майже кожен споживач зазначає, що дуже швидко відбувається звикання, внаслідок чого ефект стає менш вираженим.

Ілона, 39 років: Після того, як внаслідок вікових змін у мене почав скакати інсулін, і ніякі дієти не допомагали його стримувати, довелося звернутися до лікаря. Він мені і виписав «Метформин Ріхтер». Відгуки в мережі були досить привабливими, тому я без будь-яких побоювань почала пити препарат. Апетит відбило геть і відразу, нічні пробіжки в холодильник закінчилися, але бонусом стало розлад шлунка, постійний рідкий стілець.




Тетяна, 25 років: «Метформін» вирішила пропити за рекомендацією подруги, яка з його допомогою скинула 5 кг за місяць. На мій погляд, результат хороший, та й організму не шкодить, тому ризикнула. Проблема зайвої ваги виникла через високий цукру, тому сподівалася вплинути саме на нього. На жаль, через тиждень кинула препарат: кожен день після прийому (1/4 таблетки) починало нудити, часом навіть рвало, стілець був рідким, живіт постійно нив. За цей період (7 днів) я втратила всього 1,2 кг, цукор навіть не вимірювала - зітхнула спокійно, коли припинила пити таблетки. Буду шукати заміну.

Елла, 20 років: З «МЕТФОРМІНУ» у мене не склалося: приймала за призначенням лікаря, коли трапився гормональний збій, який вплинув на вагу. Починала з маленьких доз (1/2 таблетки, вранці і ввечері), до побічних ефектів була готова, тим більше що у мене вони з`явилися тільки у вигляді головного болю і легкої нудоти. Терпіти було можна. Однак через 10 днів я не помітила особливих змін - пішло 300-400 г, причому, невідомо, від препарату або від дієти. При цьому, почалося звикання: якщо спочатку таблетки добре забивали відчуття голоду, через тиждень вони перестали чинити на нього вплив.

Лікарі подібні відгуки коментують так: «Метформін» розрахований тільки на зниження рівня цукру і притуплення апетиту, внаслідок чого його вплив на гормональний фон абсолютно неможливо. Сам по собі препарат непоганий, однак має велику кількість побічних ефектів, що виявляються практично у кожного пацієнта, внаслідок чого терапію бажано проводити під наглядом фахівця.

Читайте також:

«Метформін» для схуднення результативним, якщо виписаний по вірному діагнозу. Він впливає на саму суть проблеми, тому добре справляється з основним завданням - коливаннями інсуліну, але не більше того. Самостійно призначати собі терапію на його основі не варто, оскільки він не безпечний і майже завжди викликає індивідуальну негативну реакцію організму.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » » Як правильно приймати метформін для схуднення: відгуки лікарів і споживачів