Як схуднути без дієт? Виконуйте всього 3 умови!

Чесно зізнаюся, довго думала перш ніж викладати свої думки на простори Інтернету. Адже на тему глобального захоплення дієтами вже стільки написано і розказано, що запропонувати щось нове або виглядати оригінально - досить складно. Але після зустрічі з подругою дитинства, все-таки зважилася.

Як схуднути без дієт?

Моя найкраща подруга Людмила завжди відрізнялася пишними формами. Після пологів додала ще 15 кілограм. І що вона тільки не робила! Які дієти на собі не пробувала - все було марно. Ефект від чергової дієти швидко розсіювався, а кілограми додавалися в більшій кількості, ніж зменшувалися! Схуднення - стало сенсом її життя. Всі наші розмови при зустрічах зводилися до чергової дієті. Причому, що мене завжди розчулювало, замість звичайного привіт, захоплена тирада типу: «Уявляєш, дали рекомендацію - дієта для схуднення швидко! Ось подивишся, через тиждень кілограм 5 скину! »Дзвінок через тиждень, подруга щаслива. А через місяць зустрічаю всю в сльозах: втратила 4,5 кілограма, а додала потім 7.

Після чергового провалу, вирішила - треба рятувати подругу! Перечитала море літератури присвяченій дієтології, ознайомилася з пів сотнею рекомендацій. Але всі ці ефективні дієти так і не дали позитивного результату.




Так минуло 10 років. Подруга зневірилася, перестала за собою стежити. Стала нервовою і дратівливою особливої. Ми все рідше зустрічалися. Їй було мене важко бачити, так як на її тлі я виглядала зовсім худенькою. І тут доля розвела нас на 12 років. Вони з чоловіком переїхали в інше місто. Спочатку були рідкісні дзвінки, а потім зв`язок і зовсім обірвався ...

Вересень цього року видався теплим. Святкували день міста. Музика. Шумно, весело і тут посеред цього веселощів до мене кидається вишукано одягнена дама. З вигуком зовсім не відповідає до її зовнішнього вигляду: «Ось моя худенька! А ти не змінюєшся! »- Обіймає мене за плечі. Знаєте, якби мене не тримали, я б села на асфальт посеред вулиці. Ось такої зміни зовнішньої і як потім виявилося, і внутрішньої в моїй Людмилі я ніяк не очікувала!

Як схуднути без дієт?

За чаркою соку в кафе, подруга розповіла, як докотилася до такого життя. Виявляється мої пошуки різноманітних дієт і купа літератури на цю тему (яку я їй купувала, де тільки могла) не пройшли даром. Після переїзду, подруг в новому місті не було, сиділа вдома без роботи. Час проводила за читанням улюбленої рубрики на форумах - дієти відгуки. Але одного разу, перебираючи старі журнали, з бажанням прилягти і щось почитати, натрапила на невелику брошуру. Тема - дієтологія. Але це були дієти рекомендації від історичних особистостей зібрані в один збірник. Вибачте, не пам`ятаю автора. Там було опис дієти Піфагора, розповідалося про дієту гейш. Але що ж найбільше вплинуло на подругу? Просто вона раптом зрозуміла, що дієта і схуднення далеко не одне й те саме. Наскрізна думка збірки - це збалансоване дієтичне харчування. Яке, в першу чергу, допомагає поправити здоров`я, а не тільки скинути зайві кілограми. Правильна дієта не веде до пригнічення організму і його виснаження, а підтримує енергетичний баланс, прибираючи в першу чергу непотрібні організму накопичення (солі, шлаки і т.д.).

Вона стала виконувати, всього 3 умови:

  • Вставати з-за столу з відчуттям, можу ще з`їсти - але не буду.
  • Приймати їжу в певні години, а не тоді, коли захотілося їсти.
  • Різноманітне харчування, а не є тільки те, що хочеться.



це рекомендації Авіценни, великого арабського вченого-медика.

Тепер моя Людмила стежить за собою. Чистить організм, дотримується режиму харчування, не допускає перенасичення навіть у свята. Прекрасно виглядає, років на 15 молодше свого віку, працює комерційним директором великого підприємства. Впевнена, що вона цілком щаслива в своїй родині.

Висновки робіть самі. Думаю, все залежить від нас. У цьому житті нічого без праці не буває. Догляд за собою, організація раціонального харчування і самодисципліна - цей великий труд. Бажаю успіхів на цьому терені!

Спеціально для LadySpecial - Анжеліка



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » » Як схуднути без дієт? Виконуйте всього 3 умови!