Худа дієта. Особливості меню на 7 і 20 днів, відгуки та результати схуднення

Худа дієта - саме так оригінально називається один з найпопулярніших в Європі способів схуднення. Метод цей обіцяє всього лише за 7 день позбавлення від 5-7 зайвих кг. Такий результат досягається через надмірно низький вміст калорій в раціоні харчування. Цей варіант дієти родом з США і була розроблена як ексклюзивний спосіб схуднення для людей, що мають проблеми з вагою. Через свою простоту і результативності ця методика стала доступною для всіх.

Худа дієта: принцип харчування на 7 днів

розрахована ця дієта на 7 днів, причому протягом кожного з них дозволено вживати в їжу лише певні продукти, що не повторюються протягом тижня. Отже, 7-мидневного меню худої дієти:

  • 1 день: дозволено випити всього лише 1 л молока низької жирності;
  • 2 день: 800 мл томатного або яблучного соку 200 г сиру мінімальної жирності;
  • 3 день: 1 л простий питної або мінеральної води;
  • 4 день: 200 г відвареної картоплі, 800 мл чаю без цукру;
  • 5 день: 5 яблук (краще всього - зелених), 1 л води;
  • 6 день: 200 г відвареного пісного м`яса, тобто яловичини або курячої грудки або 200 г відвареної риби, 800 мл чаю без цукру;
  • 7 день: 1 л кефіру найменшою жирності.

Худа дієта на 20 днів: раціон харчування і відгуки

худа дієта

Крім звичайного варіанту худої дієти, який розрахований на тиждень, існують варіанти на 14 і 20 днів. І якщо 7-мидневного варіант розробляли досвідчені фахівці дієтологи і його результативність і безпеку були перевірені, то 14- і 20-денний варіанти викликають сумніви. Протриматися на цій дієті 2 або 3 тижні дуже важко, а якщо це і вийде, то виникає ризик розвитку такого захворювання, як анорексія. Тобто в організмі на психологічному рівні відбудеться повна відмова від їжі. Тому перед тим, як сідати на худу дієту такої тривалості, потрібно дуже добре подумати, а то і зовсім підібрати ін. Варіант, при якому вага буде втрачатися не так швидко, зате організму не буде завдано шкоди.

Отже, раціон харчування худої дієти на 20 днів:

  • 1-ша тиждень повністю відповідає раціону харчування худої дієти на 7 днів;
  • 8 день: 200 г тушкованих овочів, 200 г нежирного сиру;
  • 9 день: 200 г нежирного сиру, 800 мл свіжого соку;
  • 10 день: 800 мл чаю, 200 г нежирної риби;
  • 11 день: 800 мл свіжого соку, 4 відварені картоплини;
  • 12 день: 5 зелених яблук;
  • 13 день: 800 мл соку, 200 г відвареного м`яса;
  • 14 день: 1 л кефіру низької жирності;
  • 15 день: можна їсти все, але в помірних дозах;
  • 16 день: 5 яблук;
  • 17 день: 800 мл нежирного молока, 200 г відвареного м`яса;
  • 18 день: 1 л нежирного кефіру;
  • 19 день: 800 мл чаю, 200 г сиру;
  • 20 день: 1 яблуко, 1 л нежирного кефіру.

При такому харчуванні за 20 днів можна втратити 10-12 кг.




Мало хто витримував без зривів, сидячи не цією дієті, що не дивно! Багато дівчат підтверджують, що скинути можна дійсно 10 кг, ось тільки потім почати знову їсти - досить важко. Крім цього, за відгуками дам, у багатьох почалися страшні болі в шлунку, головний біль, слабкість і загальне нездужання в організмі. Поетом вони радять не мучити себе подібною методикою, а краще підібрати щадний варіант схуднення.

Худа дієта: відгуки та результат

худа дієта

Так як головною відмінністю худої дієти є її низькокалорійний, то слідувати їй можна лише протягом певного часу, а після закінчення цього часу, слід вибрати для себе ін. Спосіб харчування з підвищеною калорійністю. Крім цього, сидячи на такій дієті, слід приймати мінерали і вітаміни, вони допоможуть уникнути організму виснаження і слабкості.

Найчастіше на 3-4 день дієти, самопочуття пацієнта погіршується, тому за станом свого здоров`я потрібно пильно стежити, уникати перенапруги і непосильних фізичних навантажень. Також фахівці рекомендують поєднувати дієту з відвідуванням спортзалу і фізичними вправами, але до худої дієті це віднести не можна і дієтологи навпаки: рекомендують більше відпочивати. А фізичними вправи можна знову займатися після того, як бажане кількість зайвих кілограмів було скинуто.

Також, грунтуючись на відгуках досвідчених фахівців і тих, хто сидів на цій дієті, слід дотримуватися певних правил при виході з неї. В іншому випадку зайва вага може дуже швидко повернутися, навіть ще й у більшій кількості! Як і при будь-ін., При худої дієті в організмі уповільнює процес обміну речовин і в разі рясного харчування після закінчення схуднення, вага повертається. Краще поступово збільшувати калорійність їжі, як і її кількість. Відмінним варіантом буде помірне і збалансоване харчування, яке не тільки закріпить результат дієти, але і збільшить її результативність.




До речі, відгуки фахівців свідчать про те, що дана методика має протипоказання, з якими в обов`язковому порядку слід ознайомитися. До основних протипоказань худої дієти є:

  • Гострі форми захворювань;
  • Хронічні захворювання серця, печінки, нирок і шлунково - кишкового тракту;
  • Вагітність і період лактації;
  • Літній та дитячий вік.

Також дієту слід негайно припинити при будь-якому значному погіршенні самопочуття і повернутися до нормального повноцінного харчування.

Читайте також:

Худа дієта: відгуки тих, що худнуть

худа дієта

Перед тим, як сідати на будь-яку дієту, слід уважно вивчити всі показання та протипоказання, для того, щоб не погіршити своє самопочуття і максимально ефективно позбутися від зайвих кілограмів. Худа дієта тут - не виняток. Також не зайвим буде і ознайомитися з відгуками тих, хто вже використовував дану методику.

  1. Наталя: На цій дієті постійно хочеться їсти, в організмі дика слабкість, зате результат - реальний. За тиждень я скинула 5 кг! Але з часом вага все одно повернувся. 2-ий раз сідати на худу дієту я не наважуюся, спогади з минулого року ще дуже свіжі ... Може потім наберуся сміливості і наважуся - а поки спробую дотримуватися білкової дієти.
  2. Ірина: На 2-ий день дієти трохи зірвалася - ну вже дуже важко без їжі. Найважчий був - 3-ий, лише одна мінеральна вода. А ще важко тільки на молоці, але під кінець дієти звикаєш, тільки самопочуття не дуже - шлунок хворів сильно.
  3. Світлана: Пару років тому сиділа я на цій дієті, але витримала лише 3 дні, точніше - мій чоловік не витримав - почав мене годувати. Причому скинула я за них 2 кг. Було в принципі легко. Але від фізичних навантажень краще довелося відмовлятися.
  4. Анастасія: Не раджу подібні дієти: є ризик швидкого зриву, вага швидко повертається, причому в ще більшій кількості. Краще не їсти після 6 вечора і виключити цукерки і булочки.
  5. Елеонора: Витримати цю дієту реально складно, особисто мене не покидало відчуття голоду. Але я витримала, результат класний - за 7 днів 6 кг. При виході з дієти я не сильно налягала на смачненьке, у мене повернулося лише 3 з 6 скинутих кг.

Варто як варіант для схуднення вибирати худу дієту? Варто, якщо ніяких протипоказань у Вас немає. Але краще використовувати її 7-мидневного варіант, він найбільш безпечний і не тягне за собою змін нормального функціонування організму.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » » Худа дієта. Особливості меню на 7 і 20 днів, відгуки та результати схуднення