Вода і здоров'я людини

Вода не містить в собі ні вітамінів, ні великої кількості мінералів, ні великої кількості мікроелементів. Але при цьому вона дуже впливає на наше здоров`я. Вода здатна впливати на нас, тому що володіє пам`яттю і душею, а ми майже на 90% складаємося з неї. Яке це буде вплив - негативний або позитивний - залежить не від її складу, а від нас з вами.

Вплив води на організм

З води складається кожна жива клітина. Якщо виникає дефіцит води, то відбувається дисбаланс, який може привести навіть до загибелі клітини і порушити життєдіяльність організму. Коли людина здорова, його водний баланс перебуває в нормі. Значить, кількість води, яка виходить з вашого організму, дорівнює кількості, яке ви вживаєте. Сам водний баланс - це важлива частина обміну речовин.

Без води людина не може прожити більше 7 днів. Якщо відбувається втрата води на 8%, і вона не заповнюється, виникає головний біль, страждає нервова система, з`являється м`язова слабкість, почервоніння шкіри, запаморочення, частішають серцебиття і дихання.

Вода і схуднення

Під час схуднення ви можете позбутися від почуття голоду, просто випивши склянку води. Відчуття голоду зникне, а вам не захочеться перекушувати, що вбереже вас від зайвих калорій. Вода сприяє правильному обміну речовин, прискорення метаболізму. Вона допомагає вивести з організму продукти обміну і зайвий білок, якщо ваша дієта включає продукти з дуже високим вмістом білка.

Під час дієти відбувається зневоднення організму, що може негативно вплинути на роботу нирок, щоб цього уникнути, пийте достатньо води. Вода допоможе заповнити під час дієти, так відсутніх магнію і кальцію, прискорить виведення з тканин солей. Допоможе спалити жири і вивести їх з організму.

Лікувальний ефект води




Якщо у вас розболілася голова, то випийте 2 склянки холодної води. Часто головний біль виникає через брак води в організмі. Запори, погане перетравлення їжі з`являються теж через нестачу води в організмі, тому, вживаючи достатню кількість води, ви зможете уникнути подібних симптомів. Вода допоможе уникнути порушень в процесі обміну речовин.

Користь води для здоров`я

Вода допомагає поліпшити харчування клітин, транспортуючи мінерали, вітаміни і мікроелементи, попередньо розчинивши їх, до клітин. Це забезпечує правильну життєдіяльність і функціонування клітин. Вода рятує клітини від загибелі і забезпечує хороший і здоровий колір шкіри, відмінну роботу мозку і хорошу фігуру. Вона розчиняє в організмі токсини, шлаки, інші речовини непотрібні організму і виводить їх через піт і сечу. Вода відповідає за регулювання температури тіла. Коли відбувається підвищення температури, організм реагує відразу підвищеним потовиділенням, щоб шкіра охолола.

Яку воду краще пити?

Пийте воду очищену. Не забувайте пити за 30 хвилин до їжі, і через 1 годину після їжі. Відразу після їжі пити не рекомендується, щоб не знизити концентрацію шлункового соку. Чи не замінюйте воду чаєм, кавою або соками, іншими напоями, вони не заповнять запасу води, необхідного для вашого організму. У день ви повинні випивати близько 2,5 л, але не менше 2 л.

Вода в боротьбі зі старінням

З віком кількість води в нашому організмі зменшується, збільшується відкладення солей і кількість вільних радикалів, саме це провокує процес старіння. Вода здатна нейтралізувати дію вільних радикалів. Вода допоможе знизити рівень холестерину, стоятиме на перешкоді утворенню каменів в нирках, засолення організму. Старість допоможе відстрочити тільки жива вода, що є енергонасичені, що допомагає краще адаптуватися до зовнішніх чинників.

Інформаційна функція води

Вчені зовсім недавно встановили, що вода має пам`ять і душею. Від того, що вона бачить, чує і відчуває, залежить зміна її структури. Вода висловлює своє ставлення до почутого і побаченого, зміною форми кристалів, з яких складається.

Погані слова, музика, почуття викликають руйнування кристалів, поява незрозумілих форм і, як наслідок, виявляється негативний вплив на здоров`я людини. На хороші думки, слова, звуки, вода реагує утворенням кристалів правильної форми, стає енергонасичені. Саме правильна і красива форма кристалів, робить воду структурованої і найбільш корисною для нашого організму.




Як зробити воду структурованої?

Вода з чистих струмків, гірських джерел і джерел має прекрасну кристалічну структуру, яка робить благотворний вплив на здоров`я.

Дистильована вода відвічна, мертва, але завдяки звукам класичної музики або приклеєною на склянку наклейки зі словом «Спасибі», ви можете надати красиву форму кристалів води. Слова «любов» і «вдячність», здатні очистити забруднену, мертву воду. Фраза «Давай зробимо це» створює кристали, схожі на сніжинки.

Чи не наказовий тон, а саме пропозиція спільної роботи робить воду корисною для нас. Посилаючи воді, яку ми п`ємо, їжі, яку їмо позитивні емоції, ми прибираємо негатив, а натомість отримуємо всю ту користь, що вони можуть дати нашому організму для його тривалої і здорового життя. Така думка японського вченого доктора Емото, який проводив експерименти з водою.

Вода є основою нашого організму, вона відповідає за наше здоров`я і роботу нашого організму. Вона володіє пам`яттю і душею, реагуючи на негативні і позитивні слова та почуття. Все, що вода чує, відчуває і навіть бачить, відбивається на її структурі. Правильна структура води благотворно впливає на наше здоров`я і душу. Намагаючись мислити позитивно, слухати прекрасну музику, говорити добрі слова, ми розбудовуємо структуру води, яку п`ємо і з якої складаємося, роблячи її живою і благотворно впливає на наше здоров`я.

Спеціально для LadySpecial.ru- Юлія



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Вода і здоров'я людини