Реп'яхову олію для волосся: відгуки

Реп`яхову олію дуже часто використовується в догляді за волоссям. Його корисні властивості визнані багатьма косметологами і лікарями. Але незважаючи на дійсно підтверджені корисні властивості реп`яхової олії для зміцнення волосся, хочеться дізнатися про дійсні результати застосування реп`яхової олії. І найкраще про це напишуть самі жінки, що використовують це масло для догляду за своїм волоссям.

Реп`яхову олію для волосся: відгуки про використання

Реп`яхову олію має корисні властивості, які дозволяють зміцнити структуру волосся і додати їм силу і блиск.

Однак жінки залишають найрізноманітніші відгуки про його використанні.

Реп`яхову олію: негативні відгуки

  • Волосся стали випадати, залишаються в руках після застосування масла.
  • У мене після реп`яхової олії почало випадати волосся, я наношу масло тільки на невимитие волосся, а коли починаю змивати, сильно лізуть. Спробую тепер по-іншому втирати масло.
  • Я мучуся після масла, починаю наносити, а волосся просто слідом випадають.



  • Перестала використовувати реп`яхову олію, тому що волосся стає пухнастими і дуже погано розчісується.
  • Реп`яхову олію занадто липке і в`язке. Це потрібно бути справжньою фанаткою, щоб так зміцнювати волосся.
  • Пробувала наносити реп`яхову олію - не дуже сподобалося. Єдине, в складі маски разом з яєчним жовтком, коньяком і медом дуже навіть непогано. Роблю рідко, але коли роблю, ефект вражає. Волосся перестають випадати, стає блискучим і гладкими.

Реп`яхову олію для волосся: позитивні відгуки

  • Випадання волосся - від неправильного застосування. Мені реп`яхову олію дуже подобається, волосся не січеться, стали дуже м`якими.
  • Волосся після реп`яхової олії ростуть добре і стали густими. Тим більше я кожен місяць ще й крашусь, так що волосся в будь-якому випадку доводиться лікувати. Саме це масло мені і допомагає їх відновлювати.

  • Наношу реп`яхову олію раз в тиждень, втираю в шкіру голови. Змивається без особливих проблем. Масло купую еваларовское в аптеці, коштує зовсім недорого, може дозволити собі кожен.
  • Я пробувала реп`яхову олію, втирала в корені волосся і ходила, закривши пакетом і рушником протягом 3-х годин. Правда допомагає лише доти, доки їм користуєшся.
  • У мене волосся кучеряве від природи. Цілий рік випрямляла їх плойкою і, як наслідок, стали ламатися, сіктися, пушіться, в загальному - як солома. Пробувала різні масла, але кунжутне разом з реп`яховою дали результат краще за всіх. Волосся стали міцнішими і красивіше, добре ростуть.
  • Читала деякі негативні відгуки, і навіть не віриться, реп`яхову олію користуюся вже дуже давно. Волосся майже відразу ж стали блискучими і м`якими. Коріння зміцнюються, волосся стали менше випадати. Коли кінчики волосся стає сухим, змащую відразу ж реп`яхову олію. З реп`яхової олії можна зробити багато різних масок, змішавши його з іншими маслами. Періодично можна міняти якийсь інгредієнт. Мені особливо сподобалася маска з реп`яхової олії, яєчного жовтка і меду. Пробувала змішувати з цибулею, ефект хороший, але запах дуже важко прибрати. Зате волосся зміцнюються дуже сильно. Ефект просто чудовий. Для мене дуже дивно, що у кого-то після реп`яхової олії волосся стає сухим.

  • Я змішую реп`яхову олію з мигдальним і касторовою в пропорції 1 до 1. Кожна з них має свої корисні властивості, так що ефект мені подобається. Волосся стає м`яким і блискучим.
  • Вже 3 роки користуюся сумішшю масел: реп`яхову, оливковою, касторовою, мигдальним і персиковим. Волосся вже виросли на 50 см, хоча я щомісяця постригати їх на 1см.

Реп`яхову олію для волосся: відгуки фахівців

Відгуки фахівців-косметологів про властивості реп`яхової олії допоможуть краще зрозуміти, як правильно користуватися реп`яхову олію для волосся. Як би не було воно корисно, у великій кількості і при неправильному застосуванні реп`яхову олію може справити негативний вплив на шкіру голови і викликати сильне випадання волосся.




Для Вашого волосся реп`яхову олію може не підходити через його складу, тому якщо спостерігається сильне випадання волосся, то від його вживання найкраще відмовитися. Нанесення реп`яхової олії на волосся, вимиті 5 днів тому, забиває пори, і фолікула відразу скидає волосся. Тому найкраще спробувати пілінг для шкіри, а після цього на висушені волосся нанести вітаміни Е і А на шкіру голови, потім червоний перець з реп`яхову олію, а на саме волосся по всій довжині - масло жожоба з мигдальним, вони будуть корисні для догляду за стрижнем волосся і приберіть все під теплий рушник на годину.

Реп`яхову олію можна використовувати в складі спеціальної маски для волосся. Волосся стає блискучим і міцними, припиняється сильне випадання. Але таку маску досить важко змити. Тому якщо Вам необхідно кудись йти, краще перенести догляд за волоссям на інший день.

Найрізноманітніші відгуки можна зустріти з приводу застосування реп`яхової олії. У будь-якому випадку воно вимагає правильного використання та обліку індивідуальних особливостей. Якщо не забувати про це, то реп`яхову олію принесе волоссю тільки користь.

Читайте також:



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Реп'яхову олію для волосся: відгуки