Нікотинова кислота: відгуки

Хоча нікотинова кислота і не є панацеєю від надмірного випадання волосся, все-таки вона зайняла свою нішу на ринку препаратів, що поліпшують ріст волосся. Нікотинова кислота дуже проста за своєю структурою, ця рідина знаменита своїми корисними властивостями в області росту волосся, зміцнення їх коренів.

Питання про випаданні волосся коштує перед сучасною жінкою дуже гостро: стреси, депресії, хронічні захворювання і погана екологія серйозно порушують природні процеси жіночого організму.

Багато жінок перепробували безліч засобів по догляду за волоссям, деякі ще тільки вибирають, проте є і ті, які вже спробували нікотинову кислоту.




Відгуки про застосувати нікотинової кислоти від випадіння волосся

  • Ірина: Раніше ніколи не чула про нікотинової кислоти нічого, а тепер дізналася ще й те, що вона може припинити випадання волосся. Треба спробувати.
  • Діана: Нікотинова кислота - це вітамін такий, називається РР, я вже давно її використовую, допомагає.
  • Ольга: Мені подобається використовувати нікотинову кислоту тому, що її зручно використовувати, на відміну від інших народних масок.
  • Інга: Купила в аптеці нікотинову кислоту, застосовувала близько місяця, все робила правильно, то чи чекала кращого ефекту, але особливого зростання волосся не помітила, тільки що волосся стали випадати трохи поменше.
  • Олена: Мені допомогло, у мене дуже сильно сипалися волосся, я переживала розрив з коханою людиною, стало страшно, коли побачила жмут волосся у себе в руці, потім вирішила, що потрібно щось робити, як то виправляти завдані збитки моїм волоссю, купила , звичайно ж, заспокійливе, пропила тиждень і стала шукати чудодійний засіб. Вирішила сходити до трихолога. Лікар мені порадила: «Купи в аптеці звичайну нікотинову кислоту, коштує вона копійки, рублів 40 максимум, допомагатиме рости твоїм новим волоскам поступово, все повернеться на свої місця, і там де волосся випало, нікотінка відновить структуру волосся». Після місяця застосування волосся галузі в тих місцях, де вже були злегка поріділими. Я це помітила, тому що кожен день проводила рукою по волоссю і помічала різницю, спочатку вони були майже як пушок, а потім зміцніли і майже не відрізнялися від основних.
  • Анжела: Применяю поки тільки тиждень, результату ще не видно, сподіваюся, що допоможе. Так цікаво, коли шкіра голови трошки вбере нікотинову кислоту, відчувається таке невелике поколювання, це мікроциркуляція крові посилюється.
  • Соня: Кілька разів чула про нікотинової кислоти, але сама ніколи не пробувала, ось хочу спробувати. Дешево й сердито.
  • Тетяна: Пробувала подібні засоби, з таким же характерним дією, спочатку має піч шкіру голови, мені не допомагало, ось думаю, може тепер ще й нікотинову спробувати ...

  • Ксюша: Не знаю, хто там і що говорить, про те, що є якийсь запах у нікотинової кислоти, я нічого не відчула, і найцікавіше що і зараз не відчуваю, чекаю результатів від застосування.
  • Віка: Відчуття, такі як ніби хтось повзає по голові і трохи пече, ну, напевно, так має бути.
  • Олена: Мало нікотинову кислоту на голову мазати треба ще й вітаміни пити різні і вести здоровий спосіб життя, спати вчасно лягати.
  • Іра: Я купила ці ампули, мазала півтора місяці, ніяких особливих змін не побачила, дуже радує те, що хоч гроші не викинула, всього за 35 рублів купувала 10 ампул.
  • Лена: Допомагає, але не всім. Моїй мамі допомогло, але вона довго робила, спочатку місяць, як всі говорять, потім зробила перерву місяця на два, я не пам`ятаю точно вже скільки, потім знову почала, вона в загальному, у мене пенсіонерка і їй зайнятися особливо нічим, волосся вже рідкісні стають в силу віку, ми з нею знайшли інформацію про нікотинову кислоту. А мені не допомогло, я теж робила, але десь близько місяця або півтора.
  • Інна: Я теж рік тому пробувала нікотинову кислоту, така непогана річ, але користуватися довелося довго для кращого ефекту.



Читайте також:

Красивих вам і здорового волосся! Любіть себе і дбайте про свій організм! А визначитися з вибором вам допоможе стаття Нікотинова кислота для росту волосся.

Спеціально для LadySpecial.ru- Катерина



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Нікотинова кислота: відгуки