Масло жожоба для волосся

Зараз дуже популярним і доступним став натуральний догляд з косметикою ручної роботи. Тепер щоб виглядати прекрасно, не потрібно витрачати багато грошей, досить освоїти кілька рецептів для догляду за обличчям, тілом, волоссям і відвідати аптеку або магазинчики для миловарів. Вони пропонують натуральні інгредієнти за доступними цінами.

В основу догляду за волоссям входять косметичні масла. Але серед величезного вибору за властивостями маслу жожоба аналогів немає. Індіанці називали його «рідке золото». За своїм складом і консистенції це навіть не масло, а рідкий віск. Масло жожоба видобувається і використовується вже тисячі років. Воно навіть було знайдено в гробницях фараонів і за кілька сотень років не згіркле і не втратило своїх властивостей.

Масло жожоба для волосся

Масло жожоба для волосся: застосування

Масло жожоба (або масло сіммодсіі китайської) добувають холодним пресуванням горіхів. Жодне з відомих рослинних масел не володіє таким багатим складом мікроелементів, як масло жожоба. До складу білків масла входять антиоксиданти, схожі за структурою на колаген, який, як відомо, дуже корисний для волосся і шкіри.

  1. Масло жожоба - ідеальний засіб для догляду за волоссям. Воно підходить для будь-якого типу шкіри голови. Жирне волосся масло очищає від шкірного сала, а сухе і ламке волосся живить і відновлює. Воно підходить для постійного застосування, так як не ускладнює волосся і повністю всмоктується. також масло жожоба обволікає волосся захисною плівкою і захищає їх від негативного впливу навколишнього середовища, зберігаючи вологу. Незважаючи на густу структуру, масло активно проникає вглиб, живлячи і насичуючи волосяні фолікули, зволожує і насичує волосся, прискорює їх зростання.
  2. Масло жожоба є відмінним самостійним косметичним засобом, але також прекрасно поєднується і з іншими маслами і косметичними засобами, дуже часто виступаючи в якості основи. Крім масок для волосся, його можна втирати в чистому вигляді в шкіру голови за 20-25 хвилин до миття, наносити на ніч, збагачувати шампуні і бальзами для волосся в пропорції 1:10.
  3. Прекрасно відновлюють волосся аромарасчесиваніе з маслом жожоба. Для блиску і відновлення пошкодженого волосся на 1 ч.л. масла жожоба потрібно додати 5-7 крапель ефірного масла апельсина, іланг-ілангу або ромашки. Для зміцнення волосся додати ефіри кедра, шавлії, імбиру, сосни. Нанести кілька крапель отриманої суміші на гребінь і розчісувати волосся 2-3 рази на день.

Масло жожоба для волосся: застосування

Масло жожоба: маски для волосся




Масляні маски вже довели свою ефективність, і, провівши курс таких процедур, Ви повернете волосся до життя. Натуральні масла діють на глибинному рівні і живлять волосся зсередини. Всі процедури повторюються не менше 2-3 разів на тиждень, курсом 2 місяці. Після цього потрібно зробити перерву на 2 місяці.

Маска проти випадіння волосся

Змішати 1 ст.л. масла жожоба, 1 ст.л. меду, 1 яйце, 0,5 ч.л. прополісу. Нанести на волосся і шкіру голови. Утеплити. Залишити на волоссі на 1,5-2 години.

Вітамінна маска для поліпшення росту волосся

На 1 ст.л. олії жожоба додати 1 ст.л. масла кокоса, 0,5 ст.л. Рейн масла, підігріти в мікрохвильовці, додати 1 ст.л. настойки стручкового перцю, по 3 краплі вітамінів А і Е і ефірного масла іланг-ілангу. Нанести по волоссю і на шкіру голови, укутати харчовою плівкою і рушником і залишити на 1-1,5 години.

Маска з маслом жожоба для блиску волосся

Взяти 1 ст.л. масла жожоба, 50 г коньяку, 1 ст.л. розтопленого Баттера какао, додати 5 крапель ефірного масла апельсина, перемішати і нанести на волосся на 20 хвилин.

Масло жожоба для волосся: маски для волосся

Маска проти лупи

Ця елементарна маска усуне свербіж, позбавить від лупи, зменшить виділення шкірного сала і додасть волоссю дзеркальний блиск. Щоб приготувати її, потрібно змішати в рівних пропорціях масло жожоба і сік алое. Залишити на волоссі на 1,5-2 години.

Желатиновий шампунь з маслом жожоба




Щоб приготувати такий чудовий і корисний шампунь своїми руками, потрібно взяти 150 мл основи для шампуню (її можна придбати в магазині для миловарів або купити натуральний шампунь без лаурилсульфат натрію). У 100 мл гідролата або настою трав (ромашки, кори дуба, кропиви і т.д.) розчинити 30 г желатину. Додати в желатинову суміш 3 ч.л. масла жожоба, 1 ст.л. меду і по 3 краплі ефірних масел сосни, лаванди і розмарину, ретельно перемішати, додати основу для шампуню і ще раз перемішати. Зберігати такий шампунь потрібно в холодильнику в зручній тарі. Перед миттям голови відрізати шматочок і розтопити в мікрохвильовці або на водяній бані.

Масло жожоба для волосся: відгуки

  • Юля: «У мене кучеряве, тонкі і до всього іншого абсолютно не підходять моєму круглого обличчя волосся. Щоб трохи виправити цю «некомпетентність природи», я постійно користуюся випрямлячами для волосся. Раніше мені постійно доводилося стригтися, так як кінчики сіклися нещадно. Але одного разу, заглянувши в аптеку за вітамінами для волосся, я несподівано для себе пішла ще і з флакончиком олії жожоба. Спочатку я наносила його тільки на кінчики, ефект був приголомшливий, перетин практично припинилося, і стриглася я тепер набагато рідше. Потім я почала додавати його в маски і робити масляні обгортання для волосся 1: 1 з касторовою олією. Завдяки цим процедурам, моє волосся стало набагато товщі, і я нарешті змогла відростити косу нижче плечей ».

Масло жожоба для волосся: відгуки

  • Світла: «Якщо Ви хочете чудові волосся, то масло жожоба - ідеальний засіб. Влітку, коли зовсім немає часу довго сидіти з маскою на голові, я додаю кілька крапель в готову маску для волосся, наношу пальцями, як би розчісуючи волосся, а потім чекаю хвилин 5 і змиваю. Взимку я роблю багато масок з цим маслом, можу деякі наносити навіть на всю ніч. Вже 3 роки в моєму щоденному догляді присутній масло жожоба і можу з упевненістю сказати, що нічого кращого я не зустрічала ».
  • Оксана: «Обожнюю це масло, це дійсно« рідке золото ». Воно чудово доглядає за шкірою обличчя і тіла, прекрасно зміцнює нігті, а волосся під впливом олії жожоба стають гладкі, здорові і блискучі. Ще мені дуже подобається, що воно абсолютно не псується, а це означає, що його можна додавати в крем, шампунь, маску і не боятися, що масло скоротить термін придатності ».

Читайте також: Масло жожоба для обличчя

Масло жожоба - відмінний спосіб відновити волосся. Безліч захоплених відгуків на форумах - яскраве тому підтвердження. Це масло просто не може розчарувати. Воно легке, поживна і дуже корисне. Спробуйте один раз, і масло жожоба назавжди пропишеться на поличці у Вашій ванній.

Спеціально для LadySpecial.ru - Наталі



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Масло жожоба для волосся