Хна для волосся: відгуки

В останні роки рідко можна зустріти жінку з незабарвленими волоссям. Навіть юні дівчата, яких проблема сивини торкнеться ще не скоро, прагнуть перетворитися з брюнетки в блондинку або з шатенки в руду. Але такі експерименти згубно позначаються на здоров`ї волосся і часто замість локонів бажаного відтінку, ми отримуємо тонкі й ослаблені волосся.

Вважається що хна є нешкідливою альтернативою хімічному фарбуванню, тим більше, що відтінків хни Зараз безліч.

Хна: користь для волосся

Хна - фарба для волосся рослинного походження, порошок з листя чагарника Лавсона. З цієї рослини отримують не тільки хну, а й промисловий барвник, а також ефірне масло, яке використовується в парфумерії. З давніх часів східні красуні застосовували хну.

Хна для волосся

Хна містить безліч дубильних речовин, які живлять шкіру голови, зміцнюють волосся і сприяють їх росту. вона відновлює шкіру на клітинному рівні, лікує лупу і зменшує роздратування. При тривалому використанні хни, волосся стає помітно густіше, структура ущільнюється, і волосся набуває здорового і доглянутого вигляду.

Хна для волосся: позитивні відгуки

У просторах Інтернету багато позитивних відгуків про хні. Вона виявляє легку підсушує і дбайливо очищає волосся, що для власниць жирного волосся безперечний плюс. До того ж практично у всіх сучасних шампунях і бальзамах багато силіконів, і тому нашим волоссю просто необхідно дбайливе і глибоке очищення. Хна з цим завданням справляється на 5 з плюсом.




Після масок з хною волосся починає рости з подвоєною силою, а деяких людей це іранське диво навіть врятувало від облисіння. Ось що пишуть на жіночих форумах про хні:

  • Ірина: «Завдяки іранської хни, я надала своєму волоссю шикарний яскравий рудий колір. Після кількох фарбувань волосся придбали здоровий і доглянутий вигляд, як після відвідування салону, стали помітно товщі, і з`явився обсяг. А ще раніше моє волосся були «жирними», тепер я забула, що таке мити голову кожен день. Хна трохи підсушила мою шкіру і зменшила виділення сальних залоз ».
  • Наталя: «Після довгих років негативного впливу фарб на моє волосся, я зрозуміла, що у мене з`явилися залисини. Після миття голови або розчісування волосся випадало стільки, що запанікував навіть мій чоловік. Я зрозуміла, що треба щось терміново робити, якщо я не хочу стати лисою. Мені порадили підлікувати волосся хною, я негайно накупила хни і почала робити різні маски. Уже через місяць я помітила, що випадання волосся припинилося, а через два місяці на місці залисин почав пробиватися пушок нового волосся ».

Хна для волосся: відгуки

  • Людмила: «З дитинства мріяла про розкішне косі, але моє волосся сіклися і нижче плечей не росли. Після невдалого освітлення волосся почали жахливо ламатися, і мені довелося зовсім коротко їх обстригти. Щоб хоч якось їх підлікувати, я вирішила купити хну. І не помилилася, ось уже кілька років я не знаю, що таке випадання волосся і посічені кінчики. Волосся ростуть густі, здорові і блискучі, моя мрія нарешті здійснилася ».

Прості та дієві маски для волосся з хною

Маска з безбарвної хни для зміцнення волосся

  • У неметалевої мисці змішати 2 ст. л. безбарвної хни і трохи теплої води, розвести до консистенції сметани.
  • Залишити настоятися під кришкою на 20 хвилин.
  • Додати пару столових ложок реп`яхової або касторової масла, півсклянки кефіру і чайну ложку вітаміну А і Е. Перемішати.
  • Нанести суміш на волосся.
  • Обмотати голову харчовою плівкою і утеплити шапочкою.
  • Залишити на 30 хвилин. Після змити теплою водою з шампунем.
  • Блондинкам слід бути обережніше, тому що волосся можуть придбати зеленуватий відтінок. Щоб цього не сталося, в маску можна додати кілька крапель ефірної олії лимона.

Хна для волосся: користь

Маска для швидкого росту волосся з хною

  • Пакетик хни залити свіжозвареним кави і дати настоятися 20 хвилин.
  • Додати 2 ч. Л. сухий гірчиці і трохи цукру. Змішати і нанести на корені волосся.
  • Кінці волосся змастити будь-яким косметичним маслом.
  • Укутати волосся і залишити на 15-20 хвилин.
  • Результат після такої маски не змусить себе довго чекати, волосся почнуть рости з неймовірною швидкістю.

Маска з хною для пересушені і ламких волосся

  • У неметалевої мисці змішати 2 ст. л. безбарвної хни і трохи теплої води, розвести до консистенції сметани.
  • Дати настоятися 20 хвилин.
  • Додати 1 ч. Л. оливкової олії холодного віджиму і 1 ст. л. касторової олії.
  • Ретельно перемішати і додати по кілька крапель ефірного масла апельсина і розмарину.
  • Укутати волосся плівкою і рушником і залишити на 40 хвилин.
  • Уже після першого застосування Ви відчуєте ефект. Волосся стануть м`якими, живими і блискучими. А через місяць Ви помітите, що волосся стали набагато сильніше і більш еластично.

Хна для волосся: маски

Хна для волосся: негативні відгуки

  • Олена: «Хна шкідлива для волосся. Це відомо всім перукарям і лікарям-трихолога. Вона розпушує структуру волосся, сушить шкіру голови, при частому використанні позбавляє волосся блиску і практично не видаляється. Багато хто говорить, що після використання хни їх волосся стає густішим, але це відбувається через те, що піднімаються лусочки волосся. Це і дає ілюзію обсягу, але по факту волосся пошкоджені і втрачають блиск і вологу. Не можу сказати, що хна шкідливіше хімічної фарби, але те, що не корисніше - це точно ».
  • Поліна: «Хна абсолютно не піддається Блондування. Якщо Ви спробуєте освітлити волосся, пофарбовані хною, то в прямому сенсі «позеленіє», що і сталося зі мною ».
  • Світлана: «У мене неоднозначне ставлення до хни. Її користь для волосся безсумнівна, але мені зовсім не подобається те, що вона дуже погано вимивається з волосся, тримати потрібно досить довго, а результат не завжди радує, наприклад, на фарбовані темно каштанове волосся у мене хна взялася дивним фіолетовим кольором. Не буду говорити, що хна мені зовсім не подобається, але для забарвлення я її більше використовувати не стану. Тепер буду брати тільки безбарвну хну і тільки для лікувальних масок для волосся ».

Хна для волосся: відгуки

Отже, до мінусів хни можна віднести те, що абсолютно неможливо передбачити, який відтінок вона придбає на Ваших волоссі. Все волосся сприймають натуральні фарби дуже індивідуально: на ослаблених і пошкоджених волоссі, вона може дати занадто яскравий колір, а на щільних за структурою, густому волоссі може взагалі не взятися. Для сивого, освітлення та хімічно завитого волосся взагалі не підходить. Хну практично не можна зафарбувати хімічними барвниками, тому доведеться чекати, поки вона повністю не змиється або поки не відросте волосся.

Натуральна іранська хна фарбує волосся в рудий колір, але зараз існує безліч кольорів і відтінків цього популярного барвника, а добавки в них далеко не завжди нешкідливі. Звичайно, вони можуть бути натуральними, наприклад, кава або гвоздика, але більшість виробників кладуть хімічні освітлювачі і металеві солі, а вони можуть завдати відчутної шкоди вашому волоссю.




також фарбування волосся хною - досить довгий і непростий процес. Іноді її треба тримати на волоссі до 6 годин, тому людям, що живуть в режимі нон-стоп, такий спосіб фарбування може не підійти.

Як фарбувати волосся хною?

Хна для волосся: як фарбувати волосся хною?

Якщо Ви, зваживши всі плюси і мінуси, все ж зважилися на фарбування волосся хною, тоді потрібно запам`ятати кілька простих правил:

  1. Наносити хну потрібно на свіжовимите, злегка вологе волосся.
  2. Готувати суміш ні в якому разі не можна в металевому посуді, краще, якщо посуд буде скляній або керамічної.
  3. Змиваючи хну з волосся, не можна користуватися шампунем, краще ретельно промити волосся водою, потім нанести кондиціонер і змити його.
  4. Постарайтеся перші три дні після фарбування не мити голову, тоді колір проявиться більш інтенсивно.
  5. Уже після першого миття голови волосся придбають приємний, стійкий колір і звичну структуру.

Безперечно, східні жінки знають толк в красі, і, скориставшись їх багатовіковим досвідом, можна не тільки якісно пофарбувати, а й оздоровити волосся. Хна, як і будь-які інші товари, може бути як якісною, так і не дуже, тому при покупці обов`язково зверніть увагу не тільки на приємну ціну, але і на склад хни. Слід пам`ятати, що хна висушує волосся, тому якщо Ви володарка сухого волосся, додавайте в маски з хною кефір, сметану або косметичні масла. хна прекрасно підійде для жирного волосся.

Читайте також:

Фарбувати волосся хною необхідно не частіше двох разів на місяць. Якщо Ви хочете відчути всі переваги хни, але боїтеся зіпсувати колір волосся, спробуйте шампуні і бальзами з вмістом безбарвної хни. Вибір подібних засобів зараз дуже великий, їх можна пошукати на полицях супермаркетів або замовити через Інтернет.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » Хна для волосся: відгуки