Лимонна дієта: 5 кг за 2 дні! Відгуки тих, що худнуть про лимонної дієті

Зайва вага - проблема, з якою стикаються багато дівчат. Існує достатня кількість дієт, які вирішують цю проблему. Але є методика, яка не вимагає від Вас повної зміни раціону, до того ж не доведеться навантажувати себе фізичними вправами. Це лимонна дієта, на якій сидить сама Бейонсе, коли їй терміново потрібно привести свою фігуру в порядок.

Лимонна диво-дієта: особливості

Корисні властивості лимона відомі давним-давно.Лімонная кислота, що міститься в них, дозволить утамувати відчуття голоду, очистити організм від токсинів, а також позбутися від целюліту. Лимонна дієта відмінно очищає кишечник, спалює вуглеводи і перешкоджає накопиченню жирів і шкідливого холестеріна.За рахунок цього, вона входить в категорію найбільш затребуваних дієтичних програм. Варто зазначити, що вода разом з лимоном для схуднення підходить далеко не всім.

Варіантів лимонної дієти існує величезна кількість. Спочатку Ви можете випробувати на собі методику, розраховану на 2 дні, щоб перевірити реакцію організму на лимони і свою готовність до вживання цитрусового.

Лимонна дієта: 5 кг за 2 дні!

  1. У перший день дієти необхідно пити лимонну воду, знежирений кефір і їсти свіжі фрукти. Лимонну воду можна приготувати досить насичену, витиснувши в 1 ст. теплої води 1 лимон. Якщо Ви хочете більш м`який напій, розбавляйте сік 1-го лимона в 1 л води.
  2. На 2-ий день дієти, Ваше меню можна урізноманітнити вівсянкою. Запарте її окропом, додайте трохи яблук і лимонного соку. Крім того, можете пити йогурт, тільки не жирний. Щоб закріпити результат, на 3-ій день їжте печені яблука і пийте лимонну воду.



Існує ще одна дієта, розрахована на 2 дні. Протягом всього часу дієти, Вам доведеться пити на сніданок, обід і вечерю спеціально приготовлений напій. Він складається з меду, лимона і червоного перцю. В 1 ст. чистої води додайте 2 ст.л. меду, 2 ст.л. свіжовичавленого соку лимона і дрібку червоного кайенского перцю. Перемішайте і пийте 6 раз в день. Між проміжками пиття лимонаду дозволяється пити воду, а 1 раз - очищающий або проносний чай.

Повторювати лимонну дієту можна не частіше 3-х разів на рік. У цей період рекомендується проводити дні в спокої: не можна навантажувати себе фізичною або розумовою працею, щоб не перенапружуватися.

Лимонна дієта для схуднення: користь

Лимонна дієта: 5 кг за 2 дні!

  • Профілактика цукрового діабету, так як лимон зміцнює судини і призводить до норми процеси метаболізму в організмі;
  • Лимон багатий вітаміном С. Дотримуючись раціону лимонної дієти, Ви зміцните свій імунітет і сприяєте засвоєнню кальцію в організмі;
  • Лимонна дієта не тільки допомагає схуднути, але і вивести шлаки і токсини з організму;
  • Лимони знижують відчуття голоду і знижують апетит;
  • Лимонний сік сприяє поліпшенню кольору обличчя і стану шкіри в цілому;
  • Хороший результат за короткий час;
  • Економічність - лимони легко купити в будь-якому магазині, при цьому, їх вартість цілком прийнятна.

Але існують протипоказання до даної методики:

Лимонну дієту можна дотримуватися людям, що страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а також підвищеною кислотністю шлунка. Протипоказана вона при печії і алергії на цитрусові, а також при сечокам`яній хворобі.




Після виходу з дієти дотримуйтесь помірний раціон, щоб уникнути проблем з шлунково-кишковим трактом.В будь-якому випадку, перед тим, як худнути таким радикальним способом, рекомендується проконсультуватися з лікарем і здати всі необхідні аналізи.

Лимонна дієта: відгуки

Лимонна дієта: 5 кг за 2 дні!

  • Олександра: Перед поїздкою на море потрібно було терміново почистити організм і привести вагу в порядок. Знайшла в інтернеті лимонну дієту і вирішила випробувати на себе.Соблюдала всі інструкції і за 2 дні скинула 4 кг. Мене це дуже порадувало. Шкода тільки, що сидіти на ній не можна довго, а перерва між очищенням повинен бути істотним.
  • Валентина: Ніколи не було проблем зі шлунком, але після лимонної дієти я злягла в лікарню. До речі, після лікарні я скинула цілих 10 кг - може вона так працює? Жарти жартами, але перед застосуванням лимонної дієти все-таки слід серйозно обстежитися і проконсультуватися з гастроентерологом.
  • Світлана: Дієта і правда хороша, тільки ось після неї починається печія. Я втратила на лимонної дієті 6 кг за 3 дні.
  • Яна: Давно худну за допомогою лимонної дієти, коли потрібно швидко скинути зайві кілограми. До речі, я помітила, що мої зуби стали помітно біліше, а це ще один плюс до швидкого схуднення. Так, і обмін речовин у мене налагодився. Загалом, одні плюси від дієти.

Читайте також:

Лимонна дієта -швидкий спосіб схуднути. Даний вид розвантажувальної методики найбільше підходить тим, кому потрібно підготуватися до важливого заходу за пару днів. Зниження ваги і втрата обсягів відбувається за рахунок очищення кишечника і виходу зайвої рідини з організма.Только лимонна дієта є досить жорсткою і перед її дотриманням потрібно обов`язково отримати консультацію гастроентеролога.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » » Лимонна дієта: 5 кг за 2 дні! Відгуки тих, що худнуть про лимонної дієті