Голодування 14 днів результати

14 денне голодування стає однією з найжвавіших тим на форумах по схудненню і здорового способу життя. Багато хто вважає такий спосіб правильним і ефективним в боротьбі із зайвою вагою і використовують цю методику, коли звичайні дієти вже не допомагають.

14 денне голодування: підготовка

Спочатку краще почати з 1 дня розвантаження, з часом збільшивши голодування до 14 днів. Зверніть увагу на те, як змінюється Ваше самопочуття в міру збільшення терміну голодування. В період відмови від прийому їжі можуть загостритися хронічні захворювання. З такою проблемою найчастіше стикаються люди, які попередньо очистили організм або в перервах дотримувалися звичної схеми прийому їжі.

Голодування 14 днів результатиПравильне протягом процесу очищення характеризується поліпшенням настрою і самопочуття, загостренням уваги, нюху, тактильного сприйняття, почуттям легкості і комфорту. Голодування 14 днів слід проводити з урахуванням індивідуальної конституції і віку, біологічних ритмів.

так люди з надмірною вагою під час очищення можуть відчути прилив енергії і сили. Це відбувається через виведення з організму надлишків рідини. Тим, хто страждає повнотою, рекомендується додатково відвідувати суху парну. Худорлявим людям бажано кілька разів на день приймати гарячі ванни, пити більше гарячої води, інакше процес очищення сповільниться, може з`явитися слабкість. Людям з нормальною статурою для посилення ефекту корисно відвідування вологої парної.

Голодування 14 днів має протікати в спокійній обстановці. Намагайтеся більше відпочивати, спати не менше 8 годин на добу. Корисні неспішні прогулянки на свіжому повітрі, недовге перебування на сонці. У період очищення від токсинів організм може бути ослаблений. Не хвилюйтеся, це природний стан. Головне, тримати самопочуття під контролем! Під час голодування можна займатися фізичними вправами в тому випадку, якщо Ви відчуваєте прилив сил і бадьорості. Якщо відчуваєте навіть найменше нездужання або слабкість, відмовтеся від будь-яких навантажень.




Читайте також:

  • Методика голодування по Марва Оганян: особливості, відгуки

Голодування 14 днів: як правильно почати?

  1. Велике значення має початок 14 денного голодування. Напередодні відмовтеся від ситної їжі, особливо в другій половині дня. Оптимальний варіант - пару днів до очищення дотримуватися легкої дієти, яка виключає жирне, смажене, копчене, солодощі. Має сенс заздалегідь очистити кишечник. Можна зробити клізму або використовувати м`яке проносне.
  2. За деякий час до початку 14 денного голодування потрібно змінити звичайний режим прийому їжі. Включіть в раціон сирі рослинні продукти. Вони допоможуть організму заповнити запас необхідних вітамінів і мікроелементів. Голодування вимагає особливої моральної підготовки: протягом деякого часу
  3. Вам доведеться відмовлятися не тільки від звичної їжі, але і від традиційного укладу життя. Після цього періоду намагайтеся дотримуватися легкої дієти. Намагайтеся не зірватися в перші дні, тому що почуття голоду буде досить відчутним.
  4. Намагайтеся пити під час відмови від їжі якомога більше води. Вона сприяє виведенню токсинів, розщепленню жирів, знижує апетит.

Вихід з голодування 14 днів

Вихід з голодування 14 днів не менш важливий. Різка перебудова раціону може супроводжуватися неприємними відчуттями. Головне завдання - налагодити правильну роботу травного тракту. Помилки на виході з голодування можуть бути небезпечними для здоров`я!

У перші дні переважно харчуватися рослинною їжею. Це дозволить в процесі відновлення організму продовжити самостійний синтез білка, який корисніше того, який отримуємо з їжі.

Вихід з голодування 14 днів

Правильний вихід з голодування допоможе зафіксувати отриманий результат, дати тілу установку на подальше очищення.




Важливо виключити з раціону в найближчі 3 місяці:

  • сіль,
  • Цукор, виняток - натуральні солодощі (мед, фініки, родзинки, інжир),
  • Жири тваринного походження,
  • гриби,

Білкові продукти обмежити (можуть порушити роботу нирок). Найбезпечнішим виходом з голодування 14 днів вважається дієта на соках. У перший день пийте овочеві або фруктові сік, розбавлені водою (1: 1), кожні дві години поступово нарощуючи концентрацію. Через 2-3 дні включите в раціон нежирні овочеві супи, салати, і фрукти. Пізніше можна включити в меню кефір і каші. Від тваринних білків краще тимчасово відмовитися, віддавши перевагу бобовим, насінню, горіхів.

Не турбуйтеся, якщо після голодування помітите збільшення ваги тіла. Це відбувається за рахунок зменшення жирової тканини і зростання м`язової маси, яка має більшу щільність, важить важче, ніж жир.

Голодування 14 днів: відгуки

  • Марія: Подруга моєї мами на 14 денному голодуванні схудла на 8 кг. З тієї пори вона голодує виключно для підтримки ваги! Я теж вирішила звернутися до такого методу схуднення. В процесі пила тільки воду з медом. За 10 днів схудла на 7 кг. Періодично була слабкість, паморочилося в голові. Багато часу проводила в ліжку. Витримала весь термін голодування. Результат - 11 кг за 14 днів.
  • Вікторія: Перший раз я зважилася на таку дієту рік тому. Голодувала 8 днів на воді. Підготовчі процедури не проводила. Швидко увійшла в голод, також і вийшла, відразу почавши харчуватися, як звичайно. Втрачені 6 кг повернулися за пару днів! Другий раз я вже була підготовлена, прочитала багато літератури. На цей раз голодувала 14 днів і позбулася 9 кг. Помітила прилив сил і енергії вже в перші дні голодування. Гуляла щодня по кілька годин, хотілося рухатися. В кінці двотижневої чистки втома відчувалася, але терпима. Значно змінилися смакові рецептори, могла визначити різницю в смаку води. Вихід з голодування проводила на соках, потім додала овочі, поступово повернувшись до звичного способу життя.
  • Андрій: Я недавно спробував голодування 14 днів. Перші 48 годин настрій був відмінний, ходив в спортзал. Таке відчуття, що гантелі і штанга стали легше. В кінці тренування залишалися сили на бігову доріжку. У підсумку вийшло протриматися всього лише 65 годин. Упевнений, що для початку цілком непогано. За два дні вдалося схуднути на 2.5 кг. Я обов`язково спробую ще раз. Мені сподобалося!
  • Інга: Я іноді використовую цю дієту для очищення. В останній раз витримала 10 днів, хоча розраховувала на 14. Найважче для мене підвищений апетит і зриви, які складно стримувати. За останню голодування вдалося скинути 12 кг. Самопочуття відмінне, смакові рецептори загострилися. Ніколи не думала, що вода може бути такою смачною!

Читайте також:

14 денне голодування - нелегке випробування для організму. Щоб витримати його, зміцнивши здоров`я і поліпшивши самопочуття, необхідно строго дотримуватися правил. Особливу увагу приділіть першим дням очищення і виходу з нього. Грамотне голодування дозволить Вам скинути зайві кілограми, відчути легкість і прилив енергії!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » » Голодування 14 днів результати