Як схудла жасмин? Дієта жасмин: методика, рецепти, правила

Після народження 2-ї дитини, відома співачка Жасмін сильно поправилася, причому помітно це стало не тільки шанувальникам, а й рідним артистки. Після закінчення 2-х місяців після 2-х пологів, її 14-річний син Михайло запитав її: «Мамо, а ти ж коли-небудь знову будеш такий, як раніше?». Жасмин витратила чимало і моральних, і фізичних сил дл того, щоб знову повернутися в колишню форму і схуднути на 20 кг!

«Мій син помітив, що зі мною щось не те і чесно мені про це сказав, за це я йому дуже вдячна! - Зізнається артистка. - Перший час я думала, що все само пройде, але коли переконалася, що не проходить, то сіла на дієту Дюка і зайнялася йогою і пілатесом. У підсумку мені вдалося скинути 8 кг. Потім моя вага зупинився на 70, і, щоб я не робила, більше стрілка не порушувався з місця ».

Як схудла Жасмин?

У цей час співачка звернулася до фітнес-інструктора, яка розробила для неї спеціальну програму, що включає в себе всі танцювальні напрямки на степ-платформі: починаючи від танців з важкою хореографією, закінчуючи силовими вправами. Перший час аеробне навантаження тривала не більше 20-30 хв, а зараз час занять займає 1 ч.

«Результат від занять чудовий, але, як то кажуть, межі досконалості немає. Придивляючись до себе, я постійно знаходжу вади - ось тут потрібно ще підкачати і ось тут. Тепер я просто не уявляю свого життя без тренувань »- відверто артистка.

Заняття з фітнес-інструктором проходять не рідше 3-х разів на тиждень по 2 год. Якщо Жасмин пропускає тренування, то на наступному тижні додається додаткове заняття. Чималу роль в схудненні співачки відіграла і правильне харчування. Почавши тренуватися, Жасмин припинила мучити себе жорсткими дієтами і звернулася за порадою до лікаря-дієтолога, яка порадила їй систему дрібного харчування.

«Харчуватися потрібно 6 разів на день, причому 1 порція їжа повинна уміщатися в стакан. Ще одна важлива умова - перекушування після 8 год вечора небажані. Але якщо вже дуже хочеться їсти, можна з`їсти морквину, ананас або грейпфрут, але якщо є можливість уникнути цього, то краще утриматися від перекусу ».

Дієта Жасмин: методика, рецепти, правила

Як схудла Жасмин?




Жасмин визнається, що експериментувала ні з одним десятком дієт, але жодна з них не принесла бажаного результату, адже ефект зберігався 2-3 тижні, максимум - місяць. Пару років тому, артистка вирішила зав`язати з усіма дієтами і, як не дивно, саме після цього її фігура стала досконалою!

Співачка із задоволенням ділиться секретами своєї стрункості і методикою швидкого скидання ваги. Але як же Жасмин вдається утримати себе у відмінній формі, адже тільки за минулий рік вона скинула 7 кг?

У 1-у чергу артистка прибрала зі свого раціону харчування м`ясо, але це не означає, що вона стала вегетаріанкою, адже співачка їсть курку і рибу. Основа системи прийому їжі Жасмин - рахунок калорій. Протягом декількох місяців вона всюди ходила з блокнотом і записувала в нього все те, що було нею з`їдено за день. Вірніше, вона для початку записувала те, що збиралася з`їсти, визначала, скільки калорій в продукті і тільки після цього їла. В кінці дня вона підраховувала підсумок калорій за день, а лікар-дієтолог давала їй поради - від чого їй в харчуванні потрібно відмовитися, а що, навпаки - додати.

Ще Жасмин рекомендує: потрібно їсти тільки тоді, коли організм починає відчувати почуття голоду, наприклад - не можна їсти лише тому, що настав час обіду. Треба їсти, якщо цього дійсно хочеться. Можна навіть влаштувати собі перевірку: якщо Вам починає здаватися, що Ви хочете, беріть в холодильнику морква або капусту. Вам хочеться їх з`їсти? Якщо немає, то Ви насправді не відчуваєте почуття голоду. Якщо Вам хочеться з`їсти що-небудь ін., Більш калорійне і смачне, то краще закрити холодильник.

Як схудла Жасмин?

Але одного підрахунку калорій для схуднення недостатньо, тому Жасмин активно займається спортом.

Якщо необхідно швидко схуднути, наприклад, перед заходом або відпочинком, то Жасмин радить готувати спеціальний вегетаріанський суп для схуднення. Протягом декількох днів потрібно харчуватися лише їм, більше нічого їсти не можна! Зате є його можна скільки завгодно! Співачка ділиться рецептом цієї страви:

Розрізати на 4 частини кожен з 5 червоних солодких перців і запекти в духовці на деку. Як тільки овочі підрум`яняться, слід зняти шкірку;




1 цибулину і 2 зубчики часнику дрібно порізати, взяти кілька шт. перчиком чилі (можна придбати консервовані) і згасити всі це з 4-ма нарізаними помідорами. Після туди слід додати солодкий перець і ще кілька хвилин тушкувати.

У киплячу воду вилити масу і варити 2 хв, а потім додати помірна кількість спецій, зелень.Есть таке блюдо потрібно охолодженим.

Жасмин схудла: фото

Як схудла Жасмин?

Як схудла Жасмин?

Ще пару років тому фотографії співачки Жасмін були далекі від ідеалу, адже після 2-х пологів вона значимо набрала у вазі і досить тривалий час ніяк не могла прийти в форму. Дієти та різні методики не приносили ж гавкотом ефекту, поки артистка кардинально не переглянула свій раціон харчування і спосіб життя.

Нещодавно жасмин з`явилася на показі відомого дизайнера Валентина Юдашкіна і повалила всіх присутніх в шок своїми ідеальними пропорціями. Співачка прийшла на показ у відвертій сукні, показавши свої стрункі ніжки і плоский живіт. Жасмин до і після схуднення - це абсолютно різні жінки!

Читайте також:

Приклад Жасмин - це орієнтир для тих жінок, які хочуть схуднути після пологів. Багато хто вважає, що це вже неможливо і перестають намагатися. Виявляється, все досить просто - потрібно відмовитися від жорстких дієт, дотримуватися здоровий режим харчування і максимальну кількість часу приділяти спорту.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » » Як схудла жасмин? Дієта жасмин: методика, рецепти, правила