Дієта інни воловічевой

Інна Воловичева - учасниця популярного телепроекту Дом 2. Інна прийшла на проект до одного з учасників, розраховуючи на те, що він зніме з неї «вінець безшлюбності». Саме через це, на її думку, їй ніяк не вдавалося побудувати свої відносини за периметром. Але чи було це головною причиною її невдач? Звичайно, ні!

Дієта Інни Воловічевой

Двадцяти шести річна, в той час, Інна Воловичева важила 115 кг. Одна з головних цілей всіх учасників телепроекту Дом 2 - потрапити на обкладинку щомісячного журналу. Щоб цього домогтися, Інні треба було обзавестися двома чоловіками, адже, кому цікаво дивитися на самотню 115 кілограмову жінку? Тоді вона вирішила, у що б то не стало, позбутися від зайвих кілограмів. У той час ніхто з учасників телепроекту, нападкам яких Інна не рідко піддавалася через повноти, не вірив в її успіх.

Отже, дієта Інни Воловічевой- це своєрідний раціон харчування, під час якого можна скидати з 4кг в тиждень. Основу дієти їй підказала відома ведуча Ксенія Собчак.

По-перше, необхідно було відмовитися від:

  • алкоголю
  • всього смаженого
  • всього жирного
  • солодкого
  • копченого
  • солоного



дозволялося:

  • Овочі
  • фрукти
  • каші
  • нежирне м`ясо
  • риба
  • морепродукти

Дієта Інни Воловічевой

Дієта Інни Воловічевой

Пити можна було чисту воду (не менше двох літрів на добу), зелений чай, соки. Останній прийом їжі до 18 годин.




Виявляється те, що так шокувало всіх учасників телепроекту і всіх телеглядачів, не мало жодного особливого секрету. Звичайно, під час дієти Інна посилено займалася спортом. Її вага йшла як вода, за нею стали доглядати чоловіка, вона стала впевненою в собі, і домоглася всіх поставлених цілей! Воловичева не встигала міняти гардероб, адже, вона схудла на 45кг, тобто на 4-5 розмірів.

Ось що пише Інна Воловичева в своєму блозі:

«Друзі мої, я всерйоз села надіету. Нарешті - то зібралася з силами і стала змінювати «головному чоловікові моєму житті» - холодильника. Точніше, я від нього пішла. ... І результат не змусив себе чекати. За перші десять днів я скинула 4 кілограми, а за місяць - 12. Поділюся рецептом. Тепер щоранку на сніданок я їм вівсянку, зварену на воді без цукру, солі і масла. З кашею можна їсти фрукти (яблука, апельсини, грейпфрути, ківі, виключіть банани і виноград, так як в них занадто багато вуглеводів). Підтримують прийоми їжі - це овочі, риба, м`ясо (яловичина, телятина, куряче філе), морепродукти, але все це повинно бути вареним. Нічого солодкого, смаженого, солоного. Замість білого хліба - чорний. Після шостої вечора не їм зовсім. Вночі можна тільки грейпфрути, так як вони сприяють спалюванню жирів. Останнім часом я звикла до грейпфрутовим фрешам. Для спалювання жирів корисні також і ананаси, але їх краще їсти вдень, тому що в них міститься чимало цукру. До речі, за місяць на цій дієті я втратила 8 кілограмів. Я вже звикла до такого розпорядку дня, а правильне харчування стало моїм способом життя. Я відмовилася від алкоголю, смаженої картоплі, чіпсів, бутербродів і стала відчувати себе набагато краще. А коли на тебе починають висіти твої улюблені брюки, кидати дієту не хочеться. Однак худнути тільки на дієті - не так ефективно. Обов`язково потрібні силові навантаження. На Поляні з цією справою набагато простіше - більше роздолля, та й спортзал є.

До літа планую поміняти весь гардероб, і щоб всі речі в ньому були 50-52 розміру, а 46-48. Так і буде!"

Відео про дієту Воловічевой

Читайте також:



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » » Дієта інни воловічевой