Дієта драбинка: відгуки та результати. Загальні принципи і меню дієти драбинка

Дієта Драбинка - один з найбільш простих і ефективних способів схуднення. Завдяки легкій переносимості, розмаїтості та нетривалість, ця дієта припала до вподоби багатьом дівчина. Якщо вірити відгукам, за 5 днів можна схуднути до 8 кг і зберегти цей результат надовго. Назва дієта отримала не випадково: кожен день має свою назву і відповідає 1-го етапу.

Дієта драбинка: меню

Дієта драбинка: відгуки та результати

  1. 1 день - очищающий. У цей день необхідно випити 6 таблеток активованого вугілля 1 л чистої питної води без газу, з`їсти 1 кг стиглих яблук.
  2. 2 день - відновний. Ви можете дозволити собі 600 г знежиреного сиру, випити 1 л знежиреного кефіру і 1 л чистої питної води без газу.
  3. 3 день - енергетичний. Необхідно з`їсти 300 г родзинок і 2 ст.л. меду, випити 2 л компоту з сухофруктів.
  4. 4 день -будівельний. У Ваше меню в цей день має увійти 500 г м`яса індички або курки із зеленню. Ви можете зварити, запекти або згасити м`ясо. Не забудьте про 1 л води без газу.
  5. 5 день - спалює. Ви можете з`їсти 200 г вівсяної каші на підсоленій воді без цукру і масла, 1 кг будь-яких овочів і фруктів в сирому вигляді і випити 1 л чистої питної води без газу.

Читайте також:

Драбинка - ступінчаста дієта: суть і принципи

Дієта складається з 5 днів - сходинок, які мають свої відмінні риси. Драбинку легко переносити психологічно, т. К. Кожна щабель не тільки наближає до бажаної позначці на вагах, а й вирішує певні завдання в організмі. Можете намалювати драбинку на листку паперу, наклеїти його на холодильник і кожен день відзначати на ньому свої досягнення і плани.

На відміну від ін. Дієт, якщо Вас не влаштували результати, можна відразу повторити драбинку заново. Незважаючи на це, занадто часті повтори робити не рекомендується, інакше можна зіпсувати шлунок. Дотримуватися дієти не можна під вр емя загострення хронічних захворювань, під час вагітності та лактації.




Дні повинні обов`язково слідувати один за одним в строго зазначеної послідовності, не можна їх міняти місцями або комбінувати один з одним. При будь-якому відхиленні від системи, почніть дієту з самого початку.

Драбинка є суворої низькокалорійною дієтою, тому харчуватися потрібно 5 - 7 разів на добу. Завдяки рясному питва, Ваш кишечник буде очищатися, а організм насититься обманним шляхом.

Дієта драбинка: відгуки та результати

  • 1-ий день є найважливішим в дієті. Він не тільки очищає шлунок і кишечник від шлаків, токсинів, важких солей і ін. Продуктів розпаду, а й готує організм до наступних етапів. Вибір яблук в цей день не випадковий. У них міститься натуральна клітковина, яка вбирає в себе шлаки і токсини, пектин - виводить жирові відкладення, пестициди тощо. Шкідливі речовини. Для рівномірного очищення необхідно пити по 1 таблетці активованого вугілля через кожні 2 години.
  • 2-ий день відновлює мікрофлору кишечника, покращує роботу травлення, нормалізує обмін речовин.
  • У 3-ій день відбувається поповнення запасу глюкози в організмі, яка необхідна для подальшого розпаду жирових клітин. Завдяки цьому дню вдається уникнути уповільнення темпів зниження ваги або повної зупинки процесу схуднення.
  • 4-ий день поповнює організм необхідною для життя білком, який є будівельним матеріалом для кісток, клітин і нормального кровотворення. Ви зможете не допустити критичної втрати м`язової маси і забезпечите необхідне надходження глікогену.
  • У 5-ий день відбувається найбільша втрата ваги, яка досягається завдяки продуктам з харчовими волокнами і клітковиною. Крім того, волокна і клітковина очищає шлунково-кишковий тракт від шлаків, токсинів і шкідливих солей.

Для збереження досягнутих результатів після виходу з дієти Драбинка вводите не більше 2-х нових продуктів в день, не перевищуючи обсяги споживаної їжі.

Під час дієти бажано приймати вітамінно-мінеральні комплекси.

Дієта драбинка: результати




Якщо вірити відгукам, вага на цій дієті йде поетапно. В середньому Ви втрачаєте 1 - 1,5 кг в день. В останній день Ви можете втратити до 3-х кг (це залежить від особливостей організму). Після завершення дієти помічається зменшення тяги до солодкого і мучного, що сприятливо позначається на фігурі.

Загальні результати дієти Драбинка в залежності від початкового ваги становлять від 5 до 8 втрачених кілограмів. Якщо по закінченню схуднення ще залишився зайву вагу, але сам процес був перенесений легко, то можливе повторення дієти.

Дієта драбинка: відгуки

Дієта драбинка: відгуки та результати

  • Наталя: Досить ефективна дієта. Протягом неї я не відчувала голоду. З її допомогою я скинула 6 кг за 5 днів.
  • Олександра: Легка і проста дієта. Результат не змусив себе довго чекати. За 5 днів я втратила 5,5 кг, пішли обсяги талії і стегон. Правда після повернення до звичного для мене харчуванню я набрала 2,5 кг. Думаю повторювати до тих пір, поки не доб`юся потрібних для мене результатів.
  • Ангеліна: Сиділа на дієті за всіма правилами, але результату так і не дочекалася. За 5 днів мук я ледве-ледве скинув 1 кг. Може Драбинка не підійшла моєму організму?

Читайте також:

Дієта Драбинка - це ефективна методика схуднення, яка дозволяє досягти хороших результатів за короткий проміжок часу. Завдяки збалансованому раціону, Ваш організм не буде відчувати голод і брак корисних речовин. Головне, дотримуватися Драбинку за всіма правилами, не змінювати розташування днів і пити велику кількість рідини. Перед початком дієти слід звернутися до лікаря за консультацією.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

» » » » Дієта драбинка: відгуки та результати. Загальні принципи і меню дієти драбинка